Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" pasitempė, bet rusų nepagavo

"Hockey Punks" pasitempė, bet rusų nepagavo

2015-01-18
 Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną nesėkmę patyrė čempionato autsaideriai, Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai, sekmadienį namuose 4:8 (2:3, 1:2, 1:3) antrą kartą per dvi dienas nusileidę lyderiams, Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komandai.

Šeštadienį patyrę skaudų pralaimėjimą 3:12 vilniečiai susikaupė ir sugebėjo pakeisti žaidimo braižą. Tiesa, pergalei to nepakako.

Pirmieji praleidę įvartį „Hockey Punks“ po dviejų Valdo Pikčiaus įvarčių pirmavo 2:1, tačiau svečiai jau pirmajame kėlinyje grąžino persvarą sau.

Antrajame kėlinyje jau rusai tolo nuo šeimininkų, o trečiajame „Delovaja Rus“ padidino pranašumą iki 8:3.

Tašką nedrausmingose rungtynėse, kuriose abi komandos surinko 48 baudos minutes, padėjo Katolis Šlikas, kuris iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms įmušė paskutinįjį įvartį.

„Hockey Punks“: V.Pikčius 2, M.Kartenis, K.Šlikas po 1 įvartį.
„Delovaja Rus“: A.Nekerovas 3, P.Fominychas, D.Abramovas, D.Babičius, J.Aleksejevas, A.Zubenka po 1 įvartį.