Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" nuskriaudė praėjusių metų čempioną!

"Hockey Punks" nuskriaudė praėjusių metų čempioną!

2013-10-23
 Nacionalinės ledo ritulio lygos organizuojamame atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos atkakliausios rungtynės šį sezoną.

Trečiadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose favoritu laikytas vietos „Lokių – Poseidono“ klubas po itin atkaklios kovos 2:3 nusileido Vilniaus „Hockey Punks“ komandai.

„Hockey Punks“ ekipa prieš sezoną plačiai nuskambėjo savo gretose įregistravusi olimpinį čempioną Darių Kasparaitį.

Tiesa, Darius formą šiuo metu gerina Majamyje (JAV), tačiau ir be jo „pankai“ prikrėtė bėdų varžovams.

Praėjusio sezono vidutiniokai jau rungtynių pradžioje po Manto Marcinkevičiaus įvarčio (03:09) perspėjo, jog šiame sezone bus rimtas varžovas visiems.

Po apšilimo pirmajame kėlinuke, komandos atrado kelius prie varžovų vartų. Iš pradžių Rokas Bacevičius (20:38) išnaudojo kiekybinę persvarą ir padidino skirtumą iki 2:0, netrukus tuo pačiu atsakė „Lokiai – Poseidonas“ – pasižymėjo Marius Lomakinas (22:34).

Karolis Šlikas sugrąžino „pankams“ dviejų įvarčių persvarą (28:43), bet po minutės Andrius Poškus sugrąžino vieno įvarčio intrigą (29:42).

Trečiajame kėlinyje elektrėniškiai ieškojo kelių rezultatui lyginti, tačiau koją kišo pražangos.

Rungtynių pabaigoje vietoj vartininko šeštą aikštės žaidėją metę elektrėniškiai šturmavo varžovų vartus, tačiau rezultato išlyginti nesugebėjo. „Hockey Punks“ D.Kasparaičiui pasiuntė neprastą naujieną – klubas nusitaikęs į tauriausius apdovanojimus.

„Lokiai – Poseidonas“ – „Hockey Punks“ 2:3 (0:1, 2:2, 0:0).

„Lokiai – Poseidonas“: M.Lomakinas, A.Poškus po 1 įvartį.
„Hockey Punks“: M.Marcinkevičius, R.Bacevičius, K.Šlikas po įvartį.