Titulinis » Naujienos » „Hockey Punks“ namuose įveikė Rytų konferencijos lyderius „Lokiai-Poseidonas“ komandą

2013-12-05
Svarbią pergalę Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų konferencijoje iškovojo ketvirtą vietą užimantys Vilniaus „Hockey Punks“ (9 tšk.) ledo ritulininkai.

Vilniuje vykusiose varžybose „Hockey Punks“ ekipa 6:3 (2:0, 2:1, 2:2) įveikė konferencijos lyderius Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ (12 tšk.) komandą.

Tai buvo antrasis elektrėniškių pralaimėjimas per šešerias rungtynes, tuo tarpu „Hockey Punks“ ledo ritulininkai iškovojo antrą pergalę per penkerias varžybas.

Rungtynės prasidėjo „Lokiai-Poseidonas“ komandos žaidėjo Artūro Visocko pašalinimu dviems minutėms, o netrukus 2 baudos minutėms buvo pašalintas ir Sergejus Krumkačas.

Nors šeimininkų komandai nepavyko išnaudoti kiekybinės persvaros, tačiau jau šeštąją minutę Justinas Čižius (6:03) išvedė vilniečius į priekį - 1:0.

Iškarto po įvarčio dešimties minučių drausminę baudą užsidirbo „Hockey Punks“ žaidėjas Karolis Andrikonis, o dviems minutėms buvo nubaustas elektrėniškis Laurius Verbickas.

Nuo pirmo įvarčio nepraėjus nei 10 sekundžių, po Karolio Šliko perdavimo rezultatą padvigubino Mantas Marcinkevičius (6:09), o vilniečiai pirmavo jau 2:0.

Antrame kėlinyje „Hockey Punks“ ledo ritulininkai išnaudojo kiekybinę persvarą ir Mantas Marcinkevičius (27:26) įmušė trečią vilniečių įvartį (3:0).

Kėlinio pabaigoje pasižymėti pavyko ir „Hockey Punks“ žaidėjui Karoliui Šlikui (36:28), kuris prieš tai buvo atlikęs du rezultatyvius perdavimus.

Sušvelninti rezultatą „Lokiai-Poseidonas“ komandai pavyko tik antrojo kėlinio pabaigoje, kuomet Nickas Aubinas, likus žaisti 7 sekundėms, įmušė pirmą elektrėniškių įvartį.

Trečiame kėlinyje komandos pelnė dar po du įvarčius. Šeimininkų gretose pasižymėjo Juozas Viščinis (42:15) ir Edvardas Ivankevičius (51:08), o elektrėniškiams įvarčius pelnė Valdas Škadauskas (44:13) ir Andrius Poškus (55:47).

Kitas rungtynes „Hockey Punks“ ledo ritulininkai žais gruodžio 11-ą dieną Vilniuje su „Ober-Haus“ komanda, tuo tarpu Elektrėnų ekipa gruodžio 15-ą dieną namuose priims Rokiškio „Rokiškis“ ekipą.