Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" liko čempionato lyderiais

"Hockey Punks" liko čempionato lyderiais

2014-10-19
 Antrą pergalę iš eilės savo sąskaiton įsirašė ir Lietuvos atvirojo ledo ritulio čempionato lyderiais liko Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkai, kurie 7:3 (1:1, 3:2, 3:0) sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje palaužė Juodupės „Juodupės“ pasipriešinimą.

Komandos lygiai žingsniavo iki pat trečiojo kėlinio pradžios.  Pirmieji rungtynėse pasižymėjo svečiai po Ernesto Trukšnio įvarčio daugumoje (12:34). Netrukus Algimantas Visockas taip pat išnaudojo kiekybinę persvarą ir išlygino rezultatą (14:59).

Antrajame kėlinyje jau vilniečiai pirmieji mušė įvartį, kai daugumoje pasižymėjo Donatas Dirginčius (24:39).

E.Trukšnys nenusiramino ir net kiekybinėje mažumoje išlygino rezultatą 2:2 (25:09). Netruku komandos draugas Deivis Zdanovičius (27:01) vėlgi kiekybinėje daugumoje vėl išvedė „Juodupę“ į priekį 3:2. „Hockey Punks“ atsakė dviem įvarčiais daugumoje, kai įmušė Rokas Bacevičius (29:06) ir Karolis Šlikas (36:56).

Svečius pražudė pražangos, kuomet trečiajame kėlinyje dviejų žaidėjų persvarą išnaudojo Modestas Kartenis (49:00), o vieno – Algimantas Visockas (49:53).

Tašką rungtynėse padėjo vilnietis Valdas Pikčius (57:12).

„Hockey Punks“ – „Juodupė“ 7:3 (1:1, 3:2, 3:0).
„Hockey Punks“: A.Visockas 2, D.Dirginčius, R.Bacevičius, K.Šlikas, M.Kartenis, V.Pikčius po 1 įvartį.
„Juodupė“: E.Trukšnys 2, D.Zdanovičius 1 įvartis.