Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" ledo ritulio čempionato ketvirtinalyje įveikė "Rokiškį" (VIDEO)

"Hockey Punks" ledo ritulio čempionato ketvirtinalyje įveikė "Rokiškį" (VIDEO)

2018-03-05
 Lietuvos ledo ritulio čempionato atkrintamosiose varžybose startavo antrasis ketvirtfinalis, kuriame sekmadienį Vilniuje vietos „Hockey Punks“ (3 vieta čempionate) 7:1 (0:0, 3:0, 4:1) įveikė Rokiškio „Rokiškį“ ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Šioje dvikovoje po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio vilniečiai antrajame smeigė tris Įvarčius be atsako, kai pasižymėjo Šarūnas Kuliešius (27:37), Mindaugas Kieras (29:59, dauguma), Laisvydas Rimkus (35:19).

Trečiajame kėlinyje „Hockey Punks“ ėmė triuškinti varžovus ir po Ernesto Trukšnio (41:53, 46:19, dauguma), Š.Kuliešiaus (47:35) ir Valdo Pikčiaus (52:15) įvarčių rezultatas tapo 7:0. Garbės įvartį „Rokiškiui“ pelnė Toms Jasinevičius (52:40).

Šeimininkai į varžovų vartus metė 31 kartą, svečiai atsakė 19 metimų.

Antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Rokiškio“ ir „Hockey Punks“ įvyks antradienį, 20 val. Rokiškyje.

Kitame ketvirtfinalyje tarp Klaipėdos „Baltijos“ (4) ir Vilniaus „Geležinio vilko“ (5) ledo ritulininkų rezultatas lygus 1:1. Lemiamos rungtynės įvyks trečiadienį Klaipėdoje.