Titulinis » Naujienos » „Hockey punks“ išvyka: pergalė ir pralaimėjimas

„Hockey punks“ išvyka: pergalė ir pralaimėjimas

2013-01-14
Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Hockey punks“ ekipa viešėjo Rokiškio rajone, kur sužaidė dvejas rungtynes su Rokiškio ir Juodupės ekipomis ir iškovojo vieną pergalę.

Pirmojoje dvikovoje Juodupėje, vietos ledo ritulio entuziastų įrengtoje atviroje ledo aikštelėje vyko atkakli kova. Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė atsargiai ir daugiau galvojo apie vartų saugumą. Ir antroje rungtynių dalyje įvarčių nebuvo užfiksuota.

Paskutiniajame kėlinyje, kai dvikova krypo link pratęsimo, Domantas Varnys (56:10) sugebėjo pelnyti vienintelį dvikovos įvartį ir išplėšti pergalę Vilniaus komandai.

Antrosiose rungtynėse su Rokiškio „Rokiškio“ ekipa aikštelės šeimininkai rokiškėnai ilgai ieškojo pergalės rakto. „Hockey punks“ pirmojo kėlinio viduryje (11:09) po Tomo Jacevičiaus įvarčio pirmavo 2:1, tačiau iki kėlinio pabaigos likus vos šešioms sekundėms (19:54) „Rokiškio“ puolėjas Igoris Afanasjevas išlygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje vilniečiai dar kvėpavo varžovams į nugarą – 3:4, tačiau gausesnės šeimininkų pajėgos dvikovos pabaigoje palaužė varžovų pasipriešinimą.

„Rokiškio“ komanda po pergalės pakilo į pirmąją konferencijos vietą. Beje, „Rokiškio“ ekipa rungtynes su Vilniaus ekipa jau žaidė ant dirbtinio ledo, mat pradėjo funkcionuoti atviros ledo ritulio aikštelės šaldymo įranga. Rokiškėnams tai didelis pranašumas, mat daugumą antrojo rato rungtynių komanda žais namuose.

„Juodupė“ - „Hockey punks“ 0:1 (0:0, 0:0, 0:1).
“Hockey punks“: D.Varnys 1 įvartis.

„Rokiškis“ - „Hockey punks“ 9:3 (2:2, 4:1, 3:0).
„Rokiškis“: D.Janušonis 4, M.Baleišis 2, A.Rukšėnas, T.Paurys, T.Jasinevičius 1 įvartis.
„Hockey punks“: M.Daukševičius 2, T.Jacevičius 1 įvartis.