Titulinis » Naujienos » „Hockey Punks“ išplėšė pergalę iš „Rokiškio“ rankų

„Hockey Punks“ išplėšė pergalę iš „Rokiškio“ rankų

2015-12-04
 Lietuvos ledo ritulio čempionate svarbią pergalę iškovojo Vilniaus „Hockey Punks“ ekipa, kuri Vilniaus pramogų arenoje ketvirtadienio vakarą 4:3 (1:0, 1:3, 2:0) palaužė Rokiškio „Rokiškio“ ledo ritulininkus.

Kietose, 44 baudos minutes surinkusių komandų rungtynių pradžioje geriau sekėsi vilniečiams, kurie pirmojo kėlinio viduryje išnaudojo kiekybinę persvarą ir Algimanto Visocko įvarčio (08:02) pirmavo 1:0.

Svečiai nepasimetė ir antrajame kėlinyje primetė savo žaidimą. Iš pradžių Antanas Rukšėnas (23:56) išlygino rezultatą, o netrukus Dominykas Deksnys (24:38) persvėrė jį „Rokiškio“ naudai.

Po įvarčio „Hockey Punks“ komandai teko prašyti 30 sek. pertraukėlės  ir perrikiuoti gretas. Tai nepadėjo, nes Saulius Limontas (32:47) dar labiau padidino svečių persvarą.

„Hockey Punks“ laimei, „Rokiškis“ ir toliau pažeidinėjo taisykles ir kiekybinę daugumą išnaudojo Martynas Šlikas (35:20).

Trečiajame kėlinyje reikalo teko imtis Vilniaus klubo lyderiams. Iš pradžių Mindaugas Kieras daugumoje (43:23) išlygino rezultatą po Šarūno Kuliešiaus perdavimo, o dar po poros minučių jau pats Š.Kuliešius (46:13) pelnė lemiamą rungtynių įvartį.

Rungtynių pabaigoje „Rokiškis“ bandė gelbėtis keisdamas vartininką šeštu aikštės žaidėju, tačiau išlyginamojo įvarčio pelnyti nepavyko.

„Hockey Punks“ po šios sėkmės įsitvirtino trečiojoje čempionato turnyrinės lentelės vietoje.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės įvyks savaitgalį, kai dvejas tarpusavio rungtynes dėl oro sąlygų Vilniuje sužais Rokiškio ir Juodupės komandos. Klubai turėtų susitikti namų aikštelėse, tačiau dėl šiltos žiemos neįmanoma lieti ledo ant atvirų aikštelių.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“           9  9  0  0   0    88:25    27
2. Kauno „Baltų ainiai“           9  4  1  1   3    55:43    15
3. Vilniaus „Hockey Punks“        8  4  0  1   3    35:35    13
4. Juodupės „Juodupė“             5  3  0  0   2    14:17     9
5. Rokiškio „Rokiškis“            5  2  1  0   2    24:21     8
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“    9  2  1  0   6    41:67     8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“          9  0  0  1   8    33:85     1