Titulinis » Naujienos » "Hockey Punks" be vargo Kaune sutramdė "Tigrus" (VIDEO, visi įvarčiai)

"Hockey Punks" be vargo Kaune sutramdė "Tigrus" (VIDEO, visi įvarčiai)

2016-11-12
 Vilniaus „Hockey Punks“ komanda įsibėgėja. Pasistiprinusi Lietuvos rinktinės puolėju Edgaru Rybakovu, sostinės ekipa gražiu stiliumi 8:1 (4:0, 2:0, 2:1) Kauno ledo arenoje šeštadienį įveikė vietos „Tigrus“.

Vilniaus komanda dominavo rungtynėse nu pirmųjų minučių. Komandos naujokas A.Rybakovas pasižymėjo jau antrąją minutę, kai rezultatyviu perdavimu padėjo Romanui Fedotovui pelnyti pirmąjį įvartį (01:27).

Netrukus Valdas Pikčius išnaudojo kiekybinę daugumą (06:59), tuo pačiu pavyzdžiu skirtumą iki trijų įvarčių padidino Šarūnas Suchomlinas (12:00). Tuomet jau iššovė Dovydas Kulevičius, kuris padidino skirtumą iki 4:0.

Antrojo kėlinio viduryje kauniečiai suprato, jog nieko varžovams nepriešpastatys ir pakeitė vartininkų Luką Jakšį Maksimu Čiževskiu.

Ir pastarajam teko ritulį iš vartų traukti keturis kartus. Antrajame kėlinyje debiutiniu įvarčiu Lietuvos čempionate pasižymėjo E.Rybakovas, o po jo perdavimo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Artūras Švedavičius.

Trečiajame kėlinyje vienintelį „Tigrų“ komandos įvartį pelnė Remigijus Guoga (47:23), o vilniečiai atsakė du kartus. Mindaugas Kieras (55:27) ir Š.Suchomlinas (58:43) padidino skirtumą iki 8:1.

Sostinės komanda į varžovų vartus metė net 42 kartus, kauniečiai pasižymėjo 24 smūgiais.

Kitos Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės įvyks lapkričio 15 dieną Elektrėnuose, kur „Juodupė“ priims „Rokiškį“.