Titulinis » Naujienos » „Hockey Punks“ atkakliose rungtynėse atsirevanšavo „Ober Haus“ ledo ritulininkams

2013-12-11
 Prieš mažiau nei mėnesį patirtas Vilniaus „Hockey Punks“ komandos pralaimėjimas „Ober Haus“ komandai (2:5) užgrūdino ir sustiprino „Pankų“ ekipą.

Trečiadienį „Hockey Punks“ ledo ritulininkai 3:2 (2:0, 1:1, 0:1) nugalėjo „Ober Haus“ komandą, iškovojo devintąjį tašką Nacionalinės ledo ritulio lygos Rytų konferencijoje bei pasivijo „Rokiškio“ ir „Ober Haus“ komandas turnyrinėje lentelėje.

„Hockey Punks“ komandą pirmąjame kėlinyje į priekį išvedė Rokas Bacevičius (9:08), o persvarą padidino Modestas Kieras (17:02).

Antrame kėlinyje Edvardas Ivankevičius pelnė trečią „Pankų“ įvartį (21:49), tačiau kėlinio pabaigoje „Ober Haus“ komandos žaidėjas Vitalijus Sevrukas išnaudojo kiekybinę persvarą ir sušvelnino rezultatą - 1:3 (36:36).

Lemiamo kėlinio pradžioje (44:11) Dalius Mikalauskas „Ober Haus“ ekipos deficitą sumažino iki minimumo (2:3), o tada prasidėjo grubus žaidimas.

Per 15 trečiojo kėlinio minučių komandos buvo nubaustos net 42 baudos minutėmis („Ober Haus“ - 30, „Hockey Punks“ - 12), tačiau įvarčių daugiau nepelnė, o intriguojančiose rungtynėse pergalę šventė „Hockey Punks“ ledo ritulininkai.

Rytų Konferencijoje pirmauja Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ ledo ritulininkai surinkę 12 taškų.