Titulinis » Naujienos » „Hockey Girls“ išbandė jėgas prieš vyrų komandą

„Hockey Girls“ išbandė jėgas prieš vyrų komandą

2016-03-20
Kovo 19 dieną, šeštadienį, vienintelė Lietuvos merginų komanda „Hockey Girls“ išbandė savo jėgas prieš mėgėjų komandą „Hockey Pots“.

Elektrėnų ledo rūmuose vykusi moterų ir vyrų dvikova buvo įtempa. Pirmus du kėlinius rungtynės vyko gana tolygiai, abi komandos apsikeitė įvarčiais ir rezultatas buvo 3:3. Trečiajame kėlinyje merginų komanda išsiveržė į priekį 5:3, tačiau likus žaisti mažiau nei pusė kėlinio, „Hockey Pots“ perėmė iniciatyvą. Vyrukai pralaužė merginų gynybą ir sugebėjo per trumpą laiką laimėti rungtynes. „Hockey Girls“ nusileido vyrams rezultatu 6:9.

„Hockey Pots“ gretose pasižymėjo: Edvardas Krapas (2), Aleksandr Titov (2), Paulius Mickys, Martynas Paškonis, Povilas Jarmala, Silvestras Tamutis, Tomas Andrejauskas.

Merginų komandai įvarčius pelnė: Nomeda Burneikaitė (2), Ramunė Maleckienė (2), Daiva Jatkevičienė ir Evelina Bankauskienė. „Hockey Girls“ vartus gynė Jurgita Prekevičienė.

Visas norinčias treniruotis kartu su merginų komanda, kiekvieną pirmadienį kviečiame į Kauno ledo areną. Treniruotes veda trenerė ir tarptautinės kategorijos teisėja Ramunė Maleckienė. Daugiau informacijos el. paštu: ramuner83@gmail.com.