Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ trečią kartą sezone nugalėjo „Kristall“ ekipą

„HC Žalgiris“ trečią kartą sezone nugalėjo „Kristall“ ekipą

2015-02-04
Dar vieną pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris trečiadienį Elektrėnuose 5:2 (1:0, 2:1, 2:1) pranoko Elektrostalės „Kristall“ (Rusija) ekipą.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, tačiau žalgiriečiai sugebėjo išsiveržti į priekį – pasižymėjo Glebas Chvolesas (8:35 min.). Nuo pat antrojo kėlinio pradžios „HC Žalgiris“ suaktyvino savo atakas ir perėmė iniciatyvą. Aleksejaus Pyrino (23:14) įvartis privertė svečių trenerį pakeisti komandos vartininką, tačiau tai „Kristall“ ekipos negelbėjo – netrukus Dmitrijus Gurkovas (26:08) įmušė trečiąjį žalgiriečių įvartį.

Svečių įvarčių sąskaitą atidaryti pavyko Vladislavui Lavrovui (33:50), bet trečiojo kėlinio pradžioje tikslius smūgius atlikę A.Pyrinas (41:07) bei Vladislavas Nikulinas (42:58) suteikė „HC Žalgiriui“ labai solidų pranašumą. „Kristall“ atsilikimą dar sugebėjo sušvelninti Vitalijus Šichovas (43:34), bet svečių tai negelbėjo. „HC Žalgirio“ vartus visas rungtynes gynė Vadimas Miščiukas, o žalgiriečiai atliko gerokai daugiau smūgių į varžovų vartus nei „Kristall“ (43 prieš 21).

Šiose rungtynėse žaidė keturi lietuviai: Ilja Četvertakas atliko 2 rezultatyvius perdavimus, Edvinas Boroška kartą rezultatyviai asistavo komandos draugui, o Danielius Nomanovas bei Edgaras Protčenko nepasižymėjo. Ugnius Čižas rungtynėms nebuvo registruotas.

Ketvirtadienį Elektrėnuose šios dvi komandos susitiks dar kartą. Sportas.lt primena, kad abi tarpusavio akistatas Elektrostalėje laimėjo „HC Žalgiris“ – 3:2 ir po pratęsimo 6:5.

„HC Žalgiris (106 tšk.) liko 4-oje Vakarų konferencijos vietoje ir beveik užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. „Kristall“ (46 tšk.) rikiuojasi priešpaskutinis – 14-as ir jau nebeturi galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas.