Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ paskutinėmis minutėmis svečiuose patiesė vieną iš MHL B lygos lyderių

2014-11-03
 Puikią pergalę Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) iškovojo „HC Žalgirio“ klubas, kuris pirmadienį svečiuose 4:3 (1:1, 2:1, 1:1) įveikė vieną iš lyderių – Zelenogrado „HC Zelenograd“ (Rusija) komandą.

Pirmieji įvarčių sąskaitą atidarė šeimininkai – pasižymėjo Aleksandras Aniutkinas (11:30 min.). Visgi, dar pirmajame kėlinyje žalgiriečiai atstatė pusiausvyrą. Po Nikolajaus Muzurovo pražangos svečiai žaidė daugumoje ir kiekybinę persvarą netruko išnaudoti Glebas Chvolesas (18:52).

Antrojo kėlinio pradžioje lietuvis Danielius Nomanovas (26:12) pirmą kartą išvedė „HC Žalgirį“ į priekį, o komandos naujokas čekas Richardas Kovarikas (38:08) dar labiau padidino svečių persvarą. Deja, kėlinio pabaigoje po D.Nomanovo pražangos krito įvartis ir į „HC Žalgirio“ vartus – pasižymėjo Konstantinas Taškinovas (39:19). Žalgiriečiai trečiajame kėlinyje labai apmaudžiai leido varžovams išlyginti rezultatą. Po Aleksandro Saburovo pražangos svečiai žaidė daugumoje, bet nesugebėjo nuginkluoti varžovų vartininko, o Denisas Morozas (49:36) netgi pasiuntė ritulį į „HC Žalgirio“ vartus.

Netrukus dar kartą prasižengė D.Nomanovas, bet „HC Zelenograd“ nepasinaudojo kiekybine persvara. Likus žaisti kiek mažiau nei 4 min. ant nubaustųjų suolelio atsisėdo Ilja Malaškevičius ir šios galimybės išsiveržti į priekį „HC Žalgiris“ neiššvaistė – Nikita Brusovas (57:22) pasiuntė ritulį į šeimininkų vartus ir išplėšė Lietuvos komandai dramatišką pergalę.

Be jau minėto D.Nomanovo šioms rungtynėms buvo registruoti dar du Lietuvos ledo ritulininkai: Ilja Četvertakas ir Ugnius Čižas gavo po 2 baudos minutes.

Priminsime, kad pirmąsias šių komandų rugtynes Zelenograde sekmadienį laimėjo šeimininkai rezultatu 3:2 (0:1, 1:0, 2:1).

„HC Žalgiris“ (44 tšk.) tarp 17 Vakarų konferencijos komandų išsaugojo 5-ą vietą, o „HC Zelenograd“ (52 tšk.) užima 3-ią poziciją.

Artimiausias dvejas rungtynes „HC Žalgiris“ žais lapkričio 6-7 dienomis svečiuose su vartininko Simo Baltrūno atstovaujama Kišiniovo „Platina“ (Moldova, 30 tšk.) komanda, užimančia 11-ą poziciją.