Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ nepasinaudojo pirmąja galimybe užsitikrinti vietą MHL B atkrintamosiose varžybose

2015-02-05
Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį „HC Žalgirio“ klubas Elektrėnuose 2:3 (0:2, 2:0, 0:1) neatsilaikė prieš Elektrostalės „Kristall“ (Rusija) ekipą.

Rungtynių pradžia žalgiriečiams nebuvo sėkminga – vos per 31 sek. atkarpą pirmajame kėlinyje į jų vartus krito du įvarčiai. Pirmasis pasižymėjo kiekybine persvara pasinaudojęs Olegas Popovas (10:45 min.), o netrukus „HC Žalgirio“ vartininką Pavelą Prokofjevą nuginklavo ir Antonas Borko (11:16). Šeimininkai atsitiesė antrajame kėlinyje, kuriame jie išlygino rezultatą – tikslius smūgius atliko Nikita Brusovas (24:52) bei kiekybine persvara pasinaudojęs Dmitrijus Gurkovas (35:24).

Trečiojo kėlinio pradžioje žalgirietis Vadimas Mustafajevas pataikė į virpstą, o svečiai kėlinio viduryje buvo tikslesni – Dmitrijus Rozanovas (49:06) įmušė įvartį „Kristall“ žaidžiant daugumoje. Per likusį laiką „HC Žalgiris“ nė karto neturėjo galimybės žaisti daugumoje ir net nesuspėjo vartininko pakeisti šeštuoju aikštės žaidėju.

Šiose rungtynėse žaidė keturi lietuviai: Danielius Nomanovas gavo 2 baudos min., o Ilja Četvertakas, Edvinas Boroška ir Edgaras Protčenko nepasižymėjo. Ugnius Čižas mačui nebuvo registruotas.

Sportas.lt primena, kad trečiadienį Elektrėnuose „HC Žalgiris“ įveikė „Kristall“ rezultatu 5:2 bei laimėjo anksčiau vykusias abi šių ekipų akistatas Elektrostalėje – 3:2 ir po pratęsimo 6:5.

„HC Žalgiris“ (106 tšk.) liko 4-oje Vakarų konferencijos vietoje. Lietuvos klubui trūksta vienos pergalės iki garantuotos vietos atkrintamosiose varžybose. „Kristall“ (49 tšk.) liko priešpaskutinėje – 14-oje – pozicijoje ir jau nebeturi galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas.

Artimiausias dvejas rungtynes „HC Žalgiris“ žais vasario 9-10 dienomis Elektrėnuose su 10-ą vietą užimančiu Briansko „HC Briansk“ (Rusija, 71 tšk.) klubu.