Titulinis » Naujienos » HC Žalgiris“ Elektrėnuose įveikė MHL B autsaiderius

HC Žalgiris“ Elektrėnuose įveikė MHL B autsaiderius

2014-10-25
 Jaunimo ledo ritulio B lygos (MHL B) rungtynėse „HC Žalgirio“ klubas šeštadienį Elektrėnuose 5:3 (0:1, 2:0, 3:2) įveikė pirmenybių autsaiderę – Možaisko „Draguny“ (Rusija) komandą.

Pirmojo kėlinio pradžioje žalgiriečiai nepasinaudojo dvejomis galimybėmis įmušti įvartį žaisdami daugumoje, o „Draguny“ jau pirmuoju mėginimu pasinaudojo kiekybinę persvarą, kai tikslų smūgį atliko Vladislavas Kara (13:59 min.).

Šeimininkams iniciatyvą perimti pavyko antrajame kėlinyje. Visų pirma, pusiausvyrą atstatė Vladislavas Nikulinas (26:05), o netrukus lietuvis Ilja Četvertakas (30:22) po tautiečio Danieliaus Nomanovo perdavimo išvedė „HC Žalgirį“ į priekį.

Vos prasidėjus trečiajam kėliniui Dmitrijus Gurkovas (40:24) suteikė šeimininkams solidesnį pranašumą. Vėliau V.Nikulinas (48:32) bei Robertas Potapenka (50:37) pradėjo varžovų triuškinimą, bet „Draguny“ nebuvo linkę nuleisti rankų. V.Kara (52:55) ir Danilas Šustovas (53:02) tiksliais smūgiais sugrąžino intrigą į rungtynes.

Per likusį rungtynių laiką „HC Žalgirio“ vartininkas Vadimas Miščiukas atrėmė visus varžovų smūgius, o „Draguny“ net nebandė keisti vartininko šeštuoju aikštės žaidėju. Be jau minėtų dviejų lietuvių šioms rungtynėms buvo registruoti ir Edvinas Boroška bei Ugnius Čižas, tačiau jiems pasižymėti nepavyko.

Sekmadienį Elektrėnuose šios dvi komandos sužais dar vienas rungtynes.

„HC Žalgiris“ (32 tšk.) tarp 17 Vakarų konferencijos komandų ir toliau užima 6-ą vietą, o „Draguny“ (4 šk.) klubas lieka paskutinis.