Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ atsirevanšavo svečiams iš Briansko

„HC Žalgiris“ atsirevanšavo svečiams iš Briansko

2015-02-11
Į pergalių kelią Jaunimo ledo ritulio B lygoje (MHL B) sugrįžo „HC Žalgirio“ klubas, trečiadienį Elektrėnuose 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) įveikęs Briansko „HC Briansk“ (Rusija) ekipą.

Nuo pat rungtynių pradžios aktyviau žaidė žalgiriečiai, tačiau pirmieji įvartį įmušė svečiai – pasižymėjo Aleksandras Gessas (7:35 min.). Tiesa, „HC Žalgiris“ dar pirmajame kėlinyje sugebėjo atstatyti pusiausvyrą po to, kai „HC Briansk“ vartininką nuginklavo lietuvis Ilja Četvertakas (17:19), kuriam tikslų perdavimą atliko tautietis Danielius Nomanovas.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, o abi komandos apsikeitė įvarčiais – „HC Briansk“ į priekį buvo išvedęs Artiomas Klubkovas (23:03), bet netrukus rezultatą išlygino Aleksejus Pyrinas (26:16). Lemiamas rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio viduryje, kai per kiek ilgesnę nei minutės atkarpą žalgiriečiai du kartus pasiuntė ritulį į svečių vartus. Pirmasis pasižymėjo Vladislavas Nikulinas (49:23), o netrukus po I.Četvertako perdavimo tiksliai smūgiavo D.Nomanovas (50:25).

Šiose rungtynėse be jau minėtų I.Četvertako bei D.Nomanovo žaidė dar du lietuviai – Edvinas Boroška ir Edgaras Protčenko, kuriems pasižymėti nepavyko. Ugnius Čižas rungtynėms nebuvo registruotas.

Sportas.lt primena, kad antradienį Elektrėnuose „HC Žalgiris“ pralaimėjo „HC Briansk“ rezultatu 2:3, o anksčiau vykusiose rungtynėse Brianske su varžovais pasidalino po pergalę – pirmajame mače po pratęsimo 4:3 pranašesni buvo „HC Briansk“ ledo ritulininkai, bet antrose rungtynėse žalgiriečiai atsirevanšavo rezultatu 3:1.

„HC Žalgiris“ (109 tšk.) liko 5-oje Vakarų konferencijos pozicijoje ir jau anksčiau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose. „HC Briansk“ (74 tšk.) tarp 15 klubų rikiuojasi 9-as.

Artimiausias dvejas rungtynes „HC Žalgiris“ žais jau vasario 13-14 dienomis namuose prieš Belgorodo „HC Belgorod“ (Rusija, 62 tšk.) klubą, užimantį vos 13-ą poziciją.