Titulinis » Naujienos » „HC Žalgiris“ apkartino A.Fiščevo debiutą Kišiniovo ledo ritulio klube

„HC Žalgiris“ apkartino A.Fiščevo debiutą Kišiniovo ledo ritulio klube

2014-11-06
 Puikią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantys „HC Žalgirio“ ledo ritulininkai Jaunimo B lygoje (MHL B) iškovojo dar vieną įspūdingą pergalę. Žalgiriečiai ketvirtadienį svečiuose net 7:0 (3:0, 3:0, 1:0) nepasigailėjo dviejų lietuvių atstovaujamo Kišiniovo „Platina“ (Moldova) klubo.

Nugalėtojams 2 įvarčius pelnė Vadimas Mustafajevas (6:12 ir 44:52 min.), o po vieną tikslų smūgį atliko Vladislavas Nikulinas (9:05), Eemeli Skantzas (17:09), Nikita Kobanovas (31:12), Rihardas Kovarikas (37:27) ir lietuvis Danielius Nomanovas (38:25). D.Nomanovas šiose rungtynėse taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir užsidirbo 2 baudos minutes, Ilja Četvertakas atliko net 3 rezultatyvius perdavimus, o Ugnius Čižas ir Edvinas Boroška nepasižymėjo.

Labai nesėkmingai rungtynės susiklostė „Platina“ vartininkui lietuviui Simui Baltrūnui. Nuo pirmųjų minučių žaidęs lietuvis praleido net šešis įvarčius ir buvo pakeistas 39-ą mačo minutę.

Trečiajame Kišiniovo komandos penkete debiutavo kitas Lietuvos ledo ritulininkas Aimas Fiščevas. MHL A žaidžiančią Minsko „Junost“ (Baltarusija) ekipą palikęs lietuvis šį kartą nepasižymėjo.

Penktadienį Kišiniove „HC Žalgiris“ ir „Platina“ sužais dar vienas rungtynes.

„HC Žalgiris“ (47 tšk.) ir toliau tvirtai užima 5-ą vietą Vakarų konferencijoje, o „Platina“ (30 tšk.) rikiuojasi 11-oje pozicijoje tarp 17 klubų.