Titulinis » Naujienos » „HC Riga“ tik po baudinių serijos pralaimėjo MHL čempionams

„HC Riga“ tik po baudinių serijos pralaimėjo MHL čempionams

2014-08-26
 Antrą nesėkmę Ufoje (Rusija) vykstančiame pasaulio jaunimo ledo ritulio klubų čempionate patyrė Rygos „HC Riga“ (Latvija) klubas su trimis lietuviais – Danieliumi Bogdziuliu, Pauliumi Gintautu ir Domantu Čypu.

B grupės trečiojo turo rungtynėse antradienį „HC Riga“ tik po baudinių serijos 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) pralaimėjo MHL A lygos čempionams – Maskvos „MHK Spartak“ ledo ritulininkams.

Antrajame penkete žaidęs D.Bogdziulis gavo progą pasireikšti baudinių serijoje, bet jo smūgis buvo netikslus. Trečiajame penkete rungtyniavęs P.Gintautas užsidirbo 4 baudos minutes, o ketvirtojo penketo narys D.Čypas nepasižymėjo.

„MHK Spartak“ pirmavo po Kirilo Ablajevo (11:59) įvarčio, bet tikslūs Deivido Sarkanio (24:39) irEdmundo Augstkalnio (32:09) smūgiai suteikė „HC Riga“ pranašumą. Dar antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Jegoras Judovas (39:34).

Per trečiąjį kėlinį ir pratęsimą įvarčių nebuvo įmušta, o baudinių serijoje vienintelį tikslų smūgį atliko Maskvos klubo žaidėjas Jurijus Šustrovas.

„HC Riga“ (3 tšk.) B grupėje nukrito į paskutinę – 5-ą – vietą, o „MHK Spartak“ (3 tšk.) pakilo į 4-ą poziciją.

Nepaisant užimamos vietos, Rygos klubas dar gali patekti į čempionato pusfinalį. „HC Riga“ paskutinėse grupės rungtynėse trečiadienį privalo nugalėti Zalcburgo „Red Bull“ (4 tšk.) ir tikėtis, kad „MHK Spartak“ nenugalės be pralaimėjimų žygiuojančio Sju Sičio „Musketeers“ (9 tšk.) klubas.