Titulinis » Naujienos » "HC Klaipėda" į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę

"HC Klaipėda" į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę

2021-10-24
 TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate dar vieną pergalę iškovojo „HC Klaipėda“ ledo ritulininkai.

Sekmadienį klaipėdiečiai išvykoje 4:2 palaužė „LTeam Select“ komandą ir bent jau laikinai pakilo į antrąją pirmenybių poziciją. Tiesa, visas savo pergales uostamiesčio atstovai iškovojo prieš taškų vis dar neturinčius „LTeam Select“ ledo ritulininkus.

Kaip jau tapo įprasta šių komandų rungtynėse, nugalėtojas paaiškėjo paskutinėmis susitikimo minutėmis. Lemiamą persvarą „HC Klaipėda“ įgijo iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek mažiau nei šešioms minutėms, kai Anatolijus Sedura padidino savo komandos persvarą iki dviejų įvarčių.

Minėtas A. Sedura šiose rungtynėse pelnė du įvarčius. Po kartą prie pergalės įvarčiais prisidėjo Timuras Muginovas ir Dmitrijus Prokopenkovas. „LTeam Select“ gretose tikslūs buvo Rojus Plepys ir Paulius Grybauskas.