Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ tik po pratęsimo pripažino Zelenograd ekipos pranašumą

HC „Baltica“ tik po pratęsimo pripažino Zelenograd ekipos pranašumą

2013-10-09
HC "Baltica" informacija
Lietuvos ekipos vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Svečiai rungtynes pradėjo energingai ir surengė keletą pavojingų atakų, tačiau jau 6 minutę pasižymėjo Balticos žaidėjas M. Freimanis (V. Freis), kuris išvedė šeimininkus į priekį (1:0). Zelenograd ekipa nepasidavė ir toliau rengė pavojingas atakas. 18-a inutę prasiengia lietuvis A. Freimanis ir rusas A. Aniutkin, o esant lygiam aidėjų skaičiui aikštėje 19-ą minutę rezultatą išlygino Kirilas Popliavinas (1:1). Kėlinio pabaigoje prasižengia Balticos žaidėjas R, upenieks, kuris suteikė galimybę svečiams išsiveržti į priekį. Įvartį pelno I. Prochorov. (1:2).

Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė pavojingomis atakomis, tačiau rusams užbaigti jas sekėsi geriau. 26-ą minutę įvartį pelno Zelenograd žaidėjas V. Charkov (1:3). Baltica pasiduoti neketino, tad puolė į kontrataką, kurios smaigalyje atsidūrė Danielius Nomanovas (E. Potapovs, R. Upenieks), rezultatas 2:3. 34-ą min. prais[-engė rusas E. Jakovlev, po minutės baudą gavo ir R. Matuzevičius. Kėlinio pabaigoje 2 minučių baudą gauna rusas I. Prochorovas ir lietuvių žaidėjas S. Boytsovas.

Trečiojo kėlinio pradžioje Zelenograd ekipa gavo komandinę baudą, tačiau šeimininkai žaidėjų persvaros aikštėje neišnaudojo. 51-ą minutę Rusijos ekipa paprašė minutės pertraukėlės, kuri naudinga buvo lietuviams. Iš karto po jos puolėjas Vladislavas Nikulinas (J. Zieminš, A. Fioščevas)išlygino rezultatą (3:3). Nuožmi kova dėl pergalės tęsėsi. Kėlinio pbaigoje Balticos komanda už per didelį žaidėjų skaičių aikštėje gavo baudą. Kėlinys baigėsi lygiosiomis, tad skirtas pratęsimas.

Pratęsimo pradžioje svečiai surengė greitą ataką ir išnaudodami žaidėjų persvarą aikštėje pelnė pergalingą įvartį. Ritulį į vartus pasiuntė I. Leščiovas.

Spalio 9 dieną HC Baltica dar kartą susitiks su Rusijos Zelenograd.