Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ tik po baudinių serijos nusileido „Tveriči“ ekipai

HC „Baltica“ tik po baudinių serijos nusileido „Tveriči“ ekipai

2013-10-13
HC "Baltica" pranešimas spaudai
 Spalio 12 dieną ledo ritulio klubas „Baltica“, rungtyniaujantis jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybėse susitiko su Rusijos „Tveriči“ ekipa.

Lietuvos ekipos vartus gynė Simas Baltrūnas. Pirmojo kėlinio pradžioje prasižengė Rusijos ekipos žaidėjas D. Rosliakovas, „Baltica“ užpuolė varžovų vartus, tačiau įvarčio pelnyti nepavyko. „Tveriči“ žaidėjui grįžus į aikštę, rusai surengė kontrataką ir po P. Ždanino perdavimo, ritulį į lietuvių vartus pasiuntė Nikolajus Strebkovas (0:1). 9-ą minutę už kojos pakišimą nubaustas rusų žaidėjas P. Stepanovas. Po minutės prasižengė ir „Balticos“ kapitonas Sandis Šostaksas. Nepaisant pavojingų komandų atakų, kėlinys baigėsi minimalia svečių persvara.

Antrojo kėlinio pradžioje puikią ataką surengė lietuviai. 22-ą minutę po tikslių J. Zieminšo ir A. Fiščevo perdavimų, įvartį pelnė „Balticos“ puolėjas Vladislavas Nikulinas (1:1). Po minutės prasižengė ir rusų žaidėjas J. Barišiovas. 30-ą minutę R. Upenieksas ir A. Fiščevas tiksliai perdavė ritulį „Balticos“ puolėjui Linardui Mazurs-Mago, kuris perverė rezultatą 2:1.  Po minutės A. Fiščevo ir L. Rimjanso tandemas padėjo M. Freimaniui pelnyti šeimininkams įvartį (3:1). Deja, lietuviai persvara džiaugėsi neilgai, nes prasižengus J. Zieminšui, „Tveriči“ ekipa sušvelnino rezultatą. 33-ią minutę įvartį pelnė Pavelas Ždaninas (N. Strebkov, T. Nasulko). 35-ą minutę baudą gavo ir naujas „Balticos“ puolėjas A. Petrovas, po kurios „Tveriči“ išlygino rezultatą (3:3). Ritulį į lietuvių vartus pasiuntė N. Strebkovas (A. Suvorov, T. Nasulko). Kėlinio pabaigoje prasižengė du rusų ekipos žaidėjai A. Golubiovas ir P. Ždaninas. Paskutinę kėlinio akimirką, „Baltica“ pelnė įvartį, kuris teisėjams sukėlė abejonių. Laimei, po vaizdo įrašo peržiūros įvartis įskaitomas M. Freimaniui (4:3).

Trečiojo kėlinio pradžioje Lietuvos ekipa pažeidė penkių žaidėjų aikštėje taisyklę ir gavo komandinę baudą. 47-ą minutę po tikslaus K. Isaevo perdavimo, ritulį į svečių vartus pasiuntė lietuvis Danielius Nomanovas (5:3). „Tveriči“ pasiduoti neketino ir 51-ą minutę Nikita Aleinikovas sušvelnino rezultatą (5:4). Po minutės už kojos pakišimą nubaustas rusų žaidėjas A. Suvorovas, po akimirkos prasižengė ir T. Nasulko. „Baltica“ paprašė minutės pertraukėlės. Žaidimas tęsėsi penki prieš tris, tačiau persvaros lietuviai neišnaudojo. 57-ą minutę prasižengė šeimininkų žaidėjas A. Petrovas. „Tveriči“ išnaudojo žaidėjų persvarą ir kėlinio pabaigoje A. Golubiovas išlygino rezultatą (5:5). Skirtas pratęsimas iki pirmojo įvarčio. Pratęsime žiūrovai išvydo energingą ir greitą žaidimą, tačiau be įvarčių. Skirta baudinių serija, kurioje vienintelį ir pergalingą įvartį pelnė rusas Nikolajus Strebkovas (5:6).

Spalio 13 dieną Elektrėnų ledo rūmuose „Baltica“ dar kartą susitiks su „Tveriči“ ekipa.