Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ su kaupu atsirevanšavo Rusijos „Tveriči“

HC „Baltica“ su kaupu atsirevanšavo Rusijos „Tveriči“

2013-10-13
HC "Baltica" informacija
 Po nesėkmingos vakarykščių rungtynių baigties baudinių serijoje (5:6), spalio 13 dieną jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybėse Lietuvos „Baltica“ antrą kartą susitiko su Rusijos „Tveriči“ ekipa.

Šiandien Lietuvos ekipos vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Pirmosiomis rungtynių minutėmis iniciatyva priklausė svečiams. 5-ą minutę po „Tveriči“ žaidėjo M. Baltrukonio perdavimo, rusus į priekį išvedė Borisas Kočkinas (0:1). Kėlinio viduryje prasižengė tiek rusai, tiek lietuviai, tačiau nei vienai komandai nepavyko išnaudoti žaidėjų persvaros aikštėje. 13-ą minutę „Balticos“ ekipa pažeidė penkių žaidėjų aikštėje taisyklę ir suteikė varžovams puikią progą padidinti persvarą (0:2) Įvartį pelnė Artiomas Grušinas (T. Nasulko).

Antrojo kėlinio pradžioje vienas po kito prasižengė net du „Tveriči“ ekipos žaidėjai (I. Bolosiuk, P. Ždachin), tad lietuviai dviejų žaidėjų persvarą turėjo daugiau nei vieną minutę. Nieko nelaukęs persvarą išnaudojo Aimas Fiščevas (L. Mazurs-Mago, S. Boytsov). 26-ą minutę teisėjas užfiksavo net šešis „Tveriči“ žaidėjus aikštėje, tad komanda gavo baudą. „Baltica“ ir vėl išnaudojo kiekybinę persvarą ir po tikslių M. Freimanio ir L. Rimjanso perdavimų, rezultatą išlygino Linardas Mazurs-Mago (2:2). 37-ą minutę prasižengė lietuvių kapitonas S. Šostaksas, kuris suteikė progą varžovų žaidėjui A. Šadrinui pelnyti įvartį  (N. Aleinikov, J. Barišev).

Trečiasis kėlinys paliko neišdildomą įspūdį visiems komandos sirgaliams. „Balticos“ varikliukas įsižiebė ir 49-ą minutę žaisdami daugumoje lietuviai išlygino rezultatą 3:3. Įvartį pelnė V. Freisas (S. Šostaks, L. Mazurs-Mago). Po keturių minučių varžovams ir vėl prasižengus, šeimininkus į priekį išvedė Linardas Mazurs-Mago (4:3). „Tveriči“ kontratakavo, tačiau atlaikiusi vartų šturmą „Balticos“ komanda dar labiau padidino persvarą. Trečiąjį savo įvartį pelnė lietuvių puolėjas Mazurs-Mago. 59-ą minutę rusai vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju, tačiau ši taktika nepasiteisino ir ritulį į tuščius vartus pasiuntė lietuvis Aimas Fiščevas (6:3). Grįžus vartininkui į žaidimą, situacija nepasikeitė, iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, kurie ir toliau mėgavosi varžovų triuškinimu. 60-ą minutę rusų vartininką nuginklavo lietuvis Ilja Četvertakas (D. Nomanovas), kuris padėjo galutinį tašką rungtynėse (7:3).

Spalio mėnesį Lietuvos ekipos laukia 6 rungytnių serija išvykoje, o artimiausias rungtynes namuose „Baltica“ žais lapkričio 11 dieną prieš „Berkuty Kubani“ ekipą.