Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ po atkaklios kovos nusileido „Platina-Kišiniov“

HC „Baltica“ po atkaklios kovos nusileido „Platina-Kišiniov“

2013-09-08
HC "Baltica" informacija
 Rugsėjo 7 dieną ledo ritulio klubas „Baltica“ žaidė antrąsias jaunimo ledo ritulio lygos MHL sezono rungtynes prieš „Platina-Kišiniov“ ekipą.

Jeigu pirmąjį susitikimą prieš Moldovos komandą, „Baltica“ laimėjo įtikinamai (7:4), šiandien vyko atkakli kova, po kurios ji nusileido varžovams minimaliu skirtumu (1:2).

Antrose rungtynėse prieš tą pačią ekipą lietuvių vartus vėl gynė V. Kuzminas. Pirmojo kėlinio pradžioje baudą gavo Platinos ekipos žaidėjas A. Devičius. Komandos apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis. Po kelių minučių prasižengė ir moldavas V. Boženkovas. 16-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje šeimininkus į priekį išvedė Aleksandras Tsukanovas (A. Fiščevas). Kėlinio pabaigoje baudą gavo „Balticos“ žaidėjas L. Mazurs-Mago. Kėlinys baigėsi minimalia lietuvių persvara.

Antrojo kėlinio pradžioje (27 min.) prasižengė  K. Isaevas. Platinai nepavyko išnaudoti žaidėjų persvaros aikštėje ir „Baltica“ puolė į kontrataką. Tačiau gerai sužaidė varžovų vartininkas, tad atakos liko nerezultatyvios. 32-ą minutę už kojos pakišimą nubaustas lietuvių žaidėjas M. Freimanis. Vėliau prasižengė ir moldavas M. Abrašinas. 38-ą minutę už prispaudimą prie borto nubaustas „Balticos“ puolėjas R. Zonenbergas ir Platinos žaidėjas M. Arbašinas. Paskutinę kėlinio minutę tikslų perdavimą atliko moldavas M. Franekas, o sėkmingai ataką užbaigė R. Nekliudovas. Svečiai išlygino rezultatą (1:1).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Platina-Kišiniov“ perėmė iniciatyvą. 43-ią minutę įvartį pelnė M. Koutnikas (Z. Grouda, M. Arbašin). „Baltica“ padidino žaidimo tempą ir intensyviai atakavo, tuo tarpu varžovai lietuvius bandė stabdyti pražangomis. Už kojos pakišimą baudas gavo A. Devičius ir J. Priškinas. Aikštelėje įtampa išaugo. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos, įvyko grumtynės. Už grubumą iš aikštės pašalinti du „Balticos“ žaidėjai: S. Šostaks ir L. Rimjans bei vienas Platinos žaidėjas M. Dilevka. „Baltica“ ir toliau aktyviai rengė atakas, tačiau įvarčių pelnyti nebepavyko. Likus minutei iki kėlinio pbaigos, aistros pasiekė apogėjų. Už muštynes pašalintas lietuvių žaidėjas E. Kamolinšas ir moldavas R. Nekliudovas. Aikštės šeimininkams teko pripažinti varžovų pranašumą minimaliu skirtumu.