Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ po aršios kovos ir muštynių nusileido diviziono lyderiams

HC „Baltica“ po aršios kovos ir muštynių nusileido diviziono lyderiams

2013-11-13
HC "Baltica" informacija
 Lapkričio 12 dieną ledo ritulio klubas „Baltica“ sužaidė dar vienas jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) rungtynes prieš „Berkuty Kubani“ ekipą. Vakar palaužę varžovą po baudinių serijos, šiandien lietuviai pripažino svečių pranašumą.

Šios dienos rungtynėse lietuvių vartus vėl gynė Simas Baltrūnas. Pirmajame kėlinyje žaidimas ir vėl buvo apylygis ir tik paskutinę kėlinio minutę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Po tikslių A. Fiščevo ir R. Upeniekso perdavimų, ritulį į rusų vartus pasiuntė „Balticos“ puolėjas Vladislavas Nikulinas (1:0).

Antrajame kėlinyje „Baltica“ ir vėl surengė kelias pavojingas atakas, kurių viena baigėsi rezultatyviai. Po. L. Mazurs-Mago ir V. Freijso perdavimų įvartį lietuviams pelnė Leonardas Rimjansas (2:0). 35-ą minutę už kojos pakišimą baudą gavo „Balticos“ kapitonas S. Šostaksas. Varžovai pasinaudojo kiekybine persvara ir sušvelnino skirtumą–įvartį pelnė A. Lačichinas (1:2). Dar po minutės rezultatą išlygino rusas Igoris Nesterovičius (2:2).

Trečiasis kėlinys prasidėjo varžovų ataka, kurią tiksliai užbaigė „Berkuty Kubani“ žaidėjas D. Čalyševas (2:3). 44-ą žaidimo minutę už susistumdymą nubausti M. O. Freimanis ir K. Tolkanov. Po poros minučių „Berkuty Kubani“ ekipa paprašė minutės pertraukėlės, po kurios Maksimas Liachas padidino svečių persvarą (2:4). 49-ą žaidimo minutę įtampa pasiekė apogėjų ir žiūrovai išvydo masines muštynes. Pirmasis „Balticos“ penketas puolė aiškintis santykių su trečiuoju varžovų penketu, kas baigėsi abipusėmis pražangomis–nubausti visi dešimt abiejų komandų žaidėjai. Muštynės įtakos rezultatui neturėjo, tad kova baigėsi svečių naudai 2:4.

MHL pirmenybių šiaurės-vakarų divizione „Baltica“ šiuo metu užima 4-ąją vietą (32 tšk.), o artimiausias rungtynes žais lapkričio 17 dieną, Elektrėnų ledo rūmuose prieš „Loko Junior“ ekipą.