Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ parklupdė „Prizma-Riga“

HC „Baltica“ parklupdė „Prizma-Riga“

2013-09-02
HC "Baltica" informacija
Rugsėjo 2 dieną ledo ritulio klubas „Baltica“ po ilgos pertraukos  vėl padovanojo savo sirgaliams ledo ritulio šventę. Besiruošdami oficialaus sezono startui, lietuviai Elektrėnų ledo rūmuose į svečius priėmė Rygos ekipą, kurią nugalėjo rezultatu 6:2.

Draugiškų rungtynių pradžia buvo gana atkakli ir abiejų ekipų jėgos atrodė lygios. Tačiau jau 8 minutę „Balticos“ vyrai įrodė savo pranašumą. Ritulį į vartus pasiuntė V. Freisas. Dar po kelių minučių įvartį pelnė ir A. Tsukanovas (2:0). 16-ą minutę puikiai ataką užbaigė ir R. Zonenbergas. Pirmąjį kėlinį lietuviai užbaigė rezultatu 3:0. Svečiai lengvai pasiduoti neketino, tad antrojo kėlinio pradžioje įvartį pelnė latvis S. Grinbergs (3:1). 33-ią minutę lietuvių puolėjas V. Freisas antrą kartą pasiuntė ritulį į vartus. Po trijų minučių „Prizma-Ryga“ žaidėjas M. Abelitis atsakė tiksliu metimu į lietuvių vartus (4:2). Trečiajame kėlinyje iniciatyva akivaizdžiai priklausė „Balticos“ ekipai. 42-ą minutę antrąjį savo įvartį pelnė A. Tsukanovas, o 52 min. ritulį į latvių vartus pasiuntė ir lietuvis D. Nomanovas. Šeimininkai šventė pergalę 6:2.

Rugsėjo 2 d. 13val. „Baltica“ dar kartą susitiks su „Prizma-Ryga“ ekipa.

Oficialaus „Baltica“ sezono atidarymas įvyks rugsėjo 6 d. 18:30 val. Elektrėnų ledo rūmuose.