Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ nusileido Rusijos „Belgorod“

HC „Baltica“ nusileido Rusijos „Belgorod“

2013-01-20
HC "Baltica" informacija

MHL ledo ritulio lygos šiaurės-vakarų diviziono rungtynėse Vilniaus „Baltica“ klubas pralaimėjo Belgorodo „Belgorod“ 0:4 (0:2, 0:1, 0:1).

Pirmųjų namų rungtynių prieš varžovą iš Belgorodo pradžioje „Balticos“ vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviai ir komandos apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis. 9-ą minutę prasižengia lietuvių žaidėjas Tobias Wilhelmas. Kėlinio viduryje iniciatyvą po truputį perima varžovai. 12-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje, po A. Loktevo ir I. Kokunko perdavimų, ritulį į vartus siunčia „Belgorod“ žaidėjas Vladislavas Mikerinas (0:1). „Balticai“ nespėjus atsigauti po praleisto įvarčio, kitos atakos metu A. Zorinas ir D. Ignatjevas perduoda ritulį komandos draugui Arsenijui Starkovui, kuris pelno dar vieną įvartį (0:2). „Baltica“ paima minutės pertraukėlę, po kurios keičia vartininką. Šeimininkų vartus gina Filipas Luley. 13-ą minutę „Baltica“ gauna komandinę baudą už neteisingai atliktą keitimą. 17-ą minutę už kojos pakišimą baudžiamas rusų puolėjas A. Starkovas. Likus dviem minutėm iki kėlinio pabaigos, šeimininkai apgula varžovų vartus. 2 min. baudos gauna rusas V. Vladimirovas. „Baltica“ žaidžia penkiese prieš tris, tačiau įvarčio pelnyti nepavyksta. Kėlinio pabaigoje prasižengia Igoris Drozdovas, tačiau rezultatas nebesikeičia.

Antrajame kėlinyje svečiai žaidžia greitą žaidimą, „Baltica“ atsako tuo pačiu, tačiau atakos nerezultatyvios. 27-ą minutę prasižengia lietuvių žaidėjas Ondrėjus Burzala. 32-ą minutę už neteisingą ataką baudžiamas „Belgorod“ žaidėjas A. Loktevas. 35-ą minutę už varžovo laikymą rankomis baudžiamas lietuvis Vaidotas Rastenis. 37-ą minutę prasižengia „Balticos“ puolėjas A. Tsukanovas. Svečiai pasinaudoja žaidėjų persvara aikštėje ir po tikslaus A. Starkovo perdavimo, ritulį į lietuvių vartus siunčia rusas Aleksėjus Zorinas (0:3).

Trečiajame kėlinyje „Baltica“ daug atakuoja varžovų vartus, tačiau sėkmės akivaizdžiai trūksta. 44-ą minutę už vartų judinimą baudžiamas varžovų vartininkas Ilja Rumjancevas. Vėliau prasižengia ir „Balticos“ naujokas Nikita Šerbatiukas. 46-ą minutę už kojos paikišimą baudžiamas „Belgorod“ žaidėjas V. Mikerinas. Kėlinio viduryje „Baltica“ šturmuoja Rusijos ekipos vartus, tačiau ritulys vis atsimuša į skersinį arba vartininką. Į šturmą „Belgorod“ atsako greita ataka ir po I. Drozdovo ir S. Karabulino perdavimų, įvartį pelno rusų gynėjas Nikita Karaulovas (0:4). 50-ą minutę už varžovo laikymą rankomis 2 min. baudos gauna „Belgorod“ žaidėjas V. Vladimirovas. Likus žaisti kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos, prasižengia du Rusijos ekipos žaidėjai: D. Filipenko ir V. Vladimirovas. Paskutinėmis minutėmis „Baltica“ sutelkia visas jėgas, tačiau rezultatas lieka palankus svečiams.

Po pralaimėjimo prieš Rusijos „Belgorod“ ekipą, Vilniaus „Baltica“ su 45 taškais lieka septintoje turnyrinės lentelės vietoje, trimis taškais atsilikdama nuo artimiausio varžovo – Rygos „Juniors“. Artimiausios ir paskutinės reguliariojo sezono namų rungtynės įvyks sausio 20 d. 17 val. prieš tą pačią „Belgorod“ ekipą.