Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ nusileido diviziono lyderiui – HC „Metalurgs“ ekipai

HC „Baltica“ nusileido diviziono lyderiui – HC „Metalurgs“ ekipai

2013-02-02
HC "Baltica" pranešimas spaudai

Rungtynėse išvykoje su Latvijos ekipa, „Balticos“ vartus gynė V. Kuzminas. Jau susitikimo pradžioje „Metalurgs“ ekipa žaidė agresyviai ir atakavo „Balticos“ vartus. 4-ą minutę lietuvių gynybą įveikia latvis Edgaras Chomiakovas ir pelno pirmąjį įvartį (0:1). Vos po pusės minutės šeimininkai surengia dar vieną rezultatyvią ataką. Po tikslių I. Makarovo ir E. Chomiakino perdavimų, ritulį į „Balticos“ vartus siunčia puolėjas P. Chodzko (0:2). Lietuvių ekipos žaidėjai sutrikę, kuo pasinaudoja „Metalurgs“ ekipa ir tą pačią minutę Bruno Zabisas (M. Dilevka) pelno dar vieną įvartį (0:3). Po nesėkmingos pradžios, „Baltica“ paima minutės pertraukėlę, po kurios keičia vartininką. Lietuvių vartus gina Filipas Luley. 8-ą minutę prasižengia varžovų puolėjas P. Chodzko. „Baltica“ pasinaudoja žaidėjų persvara aikštėje ir po puikių A. Tsukanovo ir O. Burzalos perdavimų, įvartį pelno lietuvis Vaidotas Rastenis (1:3). Po poros minučių už varžovų kliudymą lazda, baudžiami du „Metalurgs“ ekipos žaidėjai R. Kalinovskis ir K. Ozolinšas. 18-ą minutę už varžovo laikymą rankomis, baudžiamas lietuvis Aimas Fiščevas. Tuo pasinaudoja varžovai ir po B. Zabiso ir V. Freiso perdavimų, dar vieną įvartį šeimininkams pelno latvis Maris Dilevka (1:4).

Antrajame kėlinyje iniciatyva vėl priklauso Liepojos ekipai. 24-ą minutę už kojos pakišimą baudžiamas „Balticos“ puolėjas N. Šerbatiukas. Varžovai pasinaudoja žaidėjų dauguma aikštėje ir dar labiau didina persvarą. Po tikslaus E. Chomiakovo bei R. Matuzevičiaus perdavimų, ritulį į lietuvių vartus siunčia Paulas Chodzko (1:5). 28-ą minutę „Metalurgs“ ekipa vėl surengia rezultatyvią ataką. Po Bruno Zabiso perdavimo, įvartį pelno latvis Maris Dilevka (1:6). 34-ą minutę prasižengia „Balticos“ gynėjas Tomas Taurinšas. „Baltica“ atakuoja varžovų vartus, tačiau nesėkmingai. 38-ą minutę už varžovo prispaudimą prie borto, baudą gauna lietuvių žaidėjas Ilja Novikovas.

Trečiojo kėlinio pradžia „Balticai“ ir vėl klostosi nesėkmingai. Po K. Ozolinšo perdavimo, ritulį į vartus siunčia „Metalurgs“ žaidėjas M. Dilevka (1:7). 42-ą minutę prasižengia latvių puolėjas Valtersas Freisas. Dar po minutės taisykles pažeidžia ir „Balticos“ puolėjas R. Zonenbergas. Liepojos ekipa ir vėl žaisdama daugumoje pelno įvartį. Po R. Demiterso ir B. Zabiso perdavimų, ritulį į „Balticos“ vartus siunčia puolėjas Karlis Ozolinšas (1:8). 49-ą minutę už varžovo kliudymą lazda baudžiamas O. Aploksas. Dar po minutės analogišką pražangą gauna ir latvis R. Demitersas. 55-ą minutę lietuvių žaidėjas Vladislavas Nikulinas gauna 2 min. baudą. „Metalurgs“ ekipa žaidžia daugumoje ir pelno dar vieną įvartį. Po V. Freiso ir R. Upeniekso perdavimų, pasižymi latvių puolėjas Klavsas Planicas (1:9). Kėlinio pabaigoje dar prasižengia M. Freimanis, tačiau rezultatas nebesikeičia. Šeimininkai švenčia svarią pergalę.

Po pralaimėjimo Liepojos „Metalurgs“ ekipai, Vilniaus „Baltica“ su 48 taškais lieka septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausios rungtynės vasario 3 d. su ta pačia „Metalurgs“ ekipa.