Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ išvykoje tik po baudinių serijos nusileido „Berkuty Kubani“

HC „Baltica“ išvykoje tik po baudinių serijos nusileido „Berkuty Kubani“

2013-10-27
HC "Baltica" informacija
 Spalio 27 dieną jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybėse, „Baltica“ išvykoje antrą kartą susitiko su Rusijos „Berkuty Kubani“.

Antrajame susitikime su vienais iš šiaurės-vakarų diviziono lyderių lietuvių ekipos vartus vėl gynė Vladislavas Kuzminas.

Jau žaidimo pradžioje žiūrovai išvydo aktyvų ir energingą žaidimą. Kėlinio viduryje žaidimas tapo atviras, tad pavojingų atakų netrūko. 13-ą minutę po ruso A. Lačichino perdavimo, ritulį į „Balticos“ ekipos vartus pasiuntė Denisas Cyganovas (0:1).

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkai trumpam perėmė inciatyvą, tačiau jau 26-ą minutę po tikslaus M. O. Freimanio perdavimo, rezultatą išlygino lietuvių žaidėjas Leonards Rimjans (1:1). Abiejų komandų vartininkų dėka, likusios atakos šiame kėlinyje buvo nerezultatyvios.

Trečiajame kėlinyje komandos atkakliai kovojo dėl persvaros, tačiau išnaudoti kiekybinės persvaros po varžovų baudų ar rezultatyviai užbaigti atakų vienas prieš vieną, joms nepavyko. Po 60-ies žaidimo minučių esant lygiam rezultatui skirtas pratęsimas.

Pratęsimui pasibaigus be įvarčių, skirta baudinių serija, kurioje sėkmė lydėjo aikštės šeimininkus. Po lemiamo D. Cyganovo realizuoto baudinio, pergalę šventė „Berkuty Kubani“ ekipa.

Artimiausias rungtynes  „Baltica“ žais lapkričio 11 dieną Elektrėnų ledo rūmuose prieš „Berkuty Kubani“ ekipą.

Rungtynių statistika:

„Baltica“ (Lietuva) -  „Berkuty Kubani“ (Rusija) – 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1)