Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ išvykoje pripažino Moldovos ekipos pranašumą

HC „Baltica“ išvykoje pripažino Moldovos ekipos pranašumą

2013-11-23
HC "Baltica" informacija
 Lapkričio 23 dieną MHL pirmenybėse ledo ritulio klubas „Baltica“ išvykoje susitiko su Moldovos „Platina Kišiniov“ ekipa.

Rungtynėse Moldovoje lietuvių vartus gynė Simas Baltrūnas. Pirmojo kėlinio pradžioje prasižengus „Balticos“ žaidėjui M. O. Freimaniui, aikštės šeimininkai gavo progą išsiveržti į priekį. 4-ą minutę Moldovos ekipos žaidėjas Maris Dilevka pasiuntė ritulį į lietuvių vartus (0:1). Kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė „Baltica“ ir užpuolė moldovų vartus. Vienoje iš atakų po E. Potapovo ir D. Nomanovo perdavimų, varžovų vartininką nuginklavo Ritvaras Zonenbergas (1:1).

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, tačiau neilgam. 27-ą minutę „Platina Kišiniov“ puolėjas Romanas Nekliudovas išvedė šeimininkus į priekį (1:2). Moldovos ekipa ir toliau sėkmingai rungtyniavo–vienas po kito į lietuvių vartus krito įvarčiai. 31-ą minutę rezultatą padidino Michalas Franekas, o po minutės pasižymėjo ir moldovų žaidėjas Martinas Koutnikas (1:4). Paskutinę kėlinio minutę viltį įžiebė lietuvis Danielius Nomanovas, sušvelnindamas skirtumą 2:4.

Trečiojo kėlinio viduryje „Balticos“ ekipa surengė puikią ataką, tačiau po vaizdo įrašo peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas. Kėlinio pabaigoje prasižengė Linards Mazurs-Mago, kuris suteikė dar vieną progą moldovams pelnyti įvartį. Galutinį tašką rungtynėse padėjo „Platina Kišiniov“ žaidėjas Antonas Tumanovas (2:5).

Lapkričio 24 dieną Moldovoje komandos susitiks dar kartą.