Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ išvykoje palaužė Tverės ekipą

HC „Baltica“ išvykoje palaužė Tverės ekipą

2013-10-22
HC "Baltica" informacija
 Spalio 22 dieną jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybėse, „Baltica“ ekipa išvykoje susitiko su Rusijos „Tveriči“.

Pirmosiomis rungtynių akimirkomis greitą ataką surengė aikštės šeimininkai, tačiau tiksliai sužaidus lietuvių ekipos vartininkui Vladislavui Kuzminui, „Baltica“ perėmė ritulį ir jau 4-ą minutę išsiveržė į priekį. Po L. Rimjanso perdavimo, įvartį pelnė puolėjas Valtersas Freijsas (1:0). Dar po poros minučių „Balticos“ žaidėjas Konstantinas Isaevas (R. Zonenbergas) padidino svečių pranašumą (2:0). 8-ą minutę rusas Olegas Chromovas skirtumą sušvelnino. Kėlinio viduryje už grubumą iš aikštės pašalintas L. Mazurs-Mago suteikė varžovams galimybę išlyginti rezultatą, įvartį pelnė Pavelas Ždachinas.

Antrasis kėlinys prasidėjo nesėkminga „Tveriči“ ekipos ataka, tad lietuviai puolė į kontrataką ir po A. Fiščevo perdavimo, ritulį į rusų vartus pasiuntė Vladislavas Nikulinas (3:2). Po įvarčio rungtynių tempas sulėtėjo. Antrajame kėlinyje varžovai apsikeitė daugybe pavojingų atakų, tačiau rezultatas nepasikeitė, puikiai žaidė abiejų komandų vartininkai.

Trečiojo kėlinio pradžioje rezultatą išlygino „Tveriči“ puolėjas Valerijus Trusovas. 49-ą minutę esant lygiam žaidėjų skaičiui aikštėje „Balticos“ puolėjas Linardas Mazurs-Mago (V. Freijs, L. Rimjans) vėl persvėrė rezultatą (4:3). Lietuviai ir toliau atakavo varžovus vartus, kol 56-ą minutę galutinį tašką runtynėse padėjo „Balticos“ žaidėjas J. Zieminšas (R. Upenieks, D. Nomanovas).