Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ Baltarusijos jaunimo rinktinei pralaimėjo minimaliu skirtumu

HC „Baltica“ Baltarusijos jaunimo rinktinei pralaimėjo minimaliu skirtumu

2013-03-20
HC "Baltica" informacija

Draugiškos rungtynės tarp HC „Baltica“ (Lietuva) ir Baltarusijos jaunimo ledo ritulio rinktinės pasibaigė minimalia svečių persvara 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

Draugiškose rungtynėse„Balticos“ vartus gynė Germantas Juškaitis. Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo gana apylygis. 13-ą minutę po tikslaus Edgaro Rybakovo perdavimo, ritulį į baltarusų vartus pasiuntė „Balticos“ puolėjas Vladislavas Nikulinas (1:0). Iniciatyva trumpam priklausė lietuviams, tačiau svečiai neketino pasiduoti. Antrajame kėlinyje komandos apsikeitė dažnomis pavojingomis atakomis. Rungtynių pabaigoje Baltarusijos jaunimo rinktinei pavyko perimti iniciatyvą. 56-ą minutę po tikslaus I. Varivončiko perdavimo, rezultatą išlygino gynėjas Nikita Ustinenko (1:1). Vos po dviejų minučių baltarusas M. Valkovas perdavė ritulį komandos draugui Glebui Panfilovui, kuris pelnė dar vieną įvartį (1:2). Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos „Balticai“ rezultato išlyginti nepavyko ir svečiai šventė pergalę minimaliu skirtumu.

Kovo 20 d. 19:50 val. Elektrėnų ledo rūmuose bus žaidžiamos antrosios draugiškos rungtynės prieš tą pačią Baltarusijos ekipą.