Titulinis » Naujienos » HC „Baltica“ antrą kartą išvykoje nugalėjo „Tveriči"

HC „Baltica“ antrą kartą išvykoje nugalėjo „Tveriči"

2013-10-23
HC "Baltica" informacija
 Spalio 23 dieną jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) pirmenybėse, „Baltica“ ekipa išvykoje antrą kartą susitiko su Rusijos „Tveriči“.

Pirmajame tarpusavio susitikime įrodžiusi pranašumą (5:3), „Baltica“ ir antrosiose rungtynėse nepaliko varžovams jokių vilčių. Lietuvių ekipos vartus šiandien gynė Simas Baltrūnas.

Pirmajame rungtynių kėlinyje žiūrovai išvydo atkaklų ir energingą žaidimą, varžovai nuolatos atakavo vieni kitų vartus, tačiau rezultatas nesikeitė ir kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Antrojo kėlinio pradžioje prasižengė „Balticos“ puolėjas V. Freijsas, tačiau vos tik grįžęs į aikštę žaidėjas išvedė lietuvius į priekį (1:0). 29-ą minutę rezultatą išlygino „Tveriči“ žaidėjas Maksimas Volkovas (1:1). Rungtynių atomazga ir intriga nusikėlė į trečiąjį kėlinį.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Tveriči“ ekipa surengė keletą pavojingų atakų, tačiau lietuvių vartininkas sužaidė užtikrintai. 47-ą minutę po E. Kamolinšo perdavimo, ritulį į rusų vartus pasiuntė lietuvis Ilja Četvertakas (2:1). Po šio įvarčio aikštės šeimininkai iniciatyvą perleido svečiams, kurie ir toliau mėgavosi įvarčiais. 52-ą minutę dar vieną įvartį pelnė „Balticos“ puolėjas V. Freijsas, o po minutės skirtumą dar labiau padidino Juris Zieminšas (4:1). Po varžovų minutės pertraukėlės baudą gavo A. Grušinas, kuris leido lietuviams išnaudoti kiekybinę persvarą ir pelnyti dar vieną įvartį. Ritulį į „Tveriči“ vartus pasiuntė „Balticos“ žaidėjas E. Kamolinšas (5:1), kuris šiame susitikime ir padėjo tašką.

MHL pirmenybių šiaurės-vakarų divizione „Baltica“ šiuo metu užima 4-ąją vietą, o artimiausias rungtynes žais spalio 26 dieną išvykoje prieš „Berkuty-Kubani“ ekipą.