Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" tik rungtynių pabaigoje palaužė "Rokiškį" (VIDEO)

"Geležinis vilkas" tik rungtynių pabaigoje palaužė "Rokiškį" (VIDEO)

2017-12-21
 Lietuvos ledo ritulio čempionate pergalę namų aikštėje iškovojo Vilniaus „Geležinis vilkas“, kuris 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) trečiadienio vakarą tik rungtynių pabaigoje palaužė Rokiškio „Rokiškį“.

Pirmajame kėlinyje Deividas Četvertakas (10:07) išnaudojo dvigubą daugumą ir šeimininkai pirmieji išsiveržė į priekį. Svečiai po Simo Sakaičio metimo (14:11) išlygino rezultatą.

Atkaklioje kovoje antrojo kėlinio viduryje Arnas Misiukas (33:54) dar kartą išvedė „Geležinį vilką“ į priekį ir nuo šio momento vilniečiai savojo šanso jau nebepaleido.

„Rokiškis“ turėjo net tris šansus daugumoje išlyginti rezultatą, tačiau besibaigiant rungtynėms Gediminas Jadkauskas (55:33) padidino skirtumą iki dviejų įvarčių.

Netrukus vilniečiai prasižengė ir svečiams atsirado šansas švelninti skirtumą, tačiau Edvinas Boroška (56:21) išnaudojo progą pabėgti vienam prieš vartininką ir padėti tašką rungtynėse.

Net ir rezultatui tapus 4:1 komandos ir toliau itin kietai kovojo viena su kita ir iki rungtynių pabaigos spėjo užsidirbti dar tris pašalinimus iš aikštelės.

Iš viso komandos užsidirbo net 46 baudos minutes. Vilniečiai į vartus metė 41 kartą, o svečiai atsakė 26 metimais.

Penktadienį sostinės klubo laukia dar viena akistata čempionate, kai Elektrėnuose 20 val. teks žaisti prieš Klaipėdos „Baltiją“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         9   8  0  0   1    69:19   24
2. Kauno „Kaunas Hockey“       11   6  1  0   4    44:35   20
3. Vilniaus „Hockey Punks“     10   6  0  1   3    44:42   19
4. Klaipėdos „Baltija“          8   4  1  0   3    38:45   14
5. Vilniaus „Geležinis vilkas“  9   2  0  0   7    22:42    6
6. Rokiškio „Rokiškis“          9   0  0  1   8    18:52    1