Titulinis » Naujienos » „Geležinis vilkas“ neišsaugojo persvaros rungtynėse su „Baltų ainiais“ (VIDEO)

„Geležinis vilkas“ neišsaugojo persvaros rungtynėse su „Baltų ainiais“ (VIDEO)

2016-01-28
 Lietuvos ledo ritulio čempionate Kaune trečiadienio vakarą vietos „Baltų ainiai“ turėjo vargo su Vilniaus „Geležiniu vilku“, tačiau iškovojo pergalę rezultatu 6:3 (1:2, 2:0, 3:1).

Vilniečiai puikiai pradėjo rungtynes ir Aleksandras Nikitčenka (02:29) bei Marius Šalomskas (07:02, mažuma) pasiuntė varžovus į lengvą šoką.

Tiesa, neilgam. Dar tos pačios daugumos metu, kuomet buvo praleistas įvartis, Dovydas Žiūkas (07:42) sušvelnino skirtumą iki 1:2.

Antrojo kėlinio pradžioje baudinį išnaudojo Remigijus Guoga (21:05) ir rezultatas tapo lygus. Kėlinio viduryje jau kauniečiai mažumoje sugebėjo pelnyti įvartį mažumoje, o pasižymėjo Erikas Sadauskas (32:10) ir pirmą kartą savo komandą išvedė į priekį.

Trečiajame kėlinyje Aurimas Gutauskas padidino skirtumą iki 4:2 (46:04). „Geležinis vilkas“ išnaudojo daugumą ir sušvelnino skirtumą iki minimumo po Nikodemo Tučkaus smūgio daugumoje (56:51), tačiau kauniečiai po minutės atsakė tuo pačiu, kai įvartį pelnė R.Guoga (57:48). Tašką rungtynėse padėjo kaunietis E.Sadauskas (58:46).

Kitos čempionato rungtynės įvyks ketvirtadienį Elektrėnuose 19.30 val., kur susitiks vietos „Energija“ ir „ESSM-2000“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          17 17  0  0   0   166:46    51
2. Rokiškio „Rokiškis“           15  9  1  0   5    61:42    29
3. Juodupės „Juodupė“            15  7  1  0   7    46:55    23
4. Vilniaus „Hockey Punks“       13  7  0  1   5    64:61    22
5. Kauno „Baltų ainiai“          14  5  1  2   6    72:63    19
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“   17  2  1  0  14    66:137    8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“         13  1  0  1  11    43:114    1