Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" komandos kovojo Baltarusijoje

"Geležinis vilkas" komandos kovojo Baltarusijoje

2013-10-28
Spalio 26-27 dienomis „Geležinis vilkas 2003“ komanda Minske sužaidė Baltarusijos čempionato dvejas rungtynes su vietos „Dinamo“ ekipa.
Pirmąsias rungtynes po atkaklios kovos vilniečiai laimėjo rezultatu 3:2 (2:1; 1:1; 0:0), tačiau antroje dvikovoje nusileido varžovams rezultatu 2:4 (0:3; 1:0; 1:1)

Lietuviai rungtynes pradėjo energingai, pirmajame kėlinyje M.Dumčiaus ir M.Samėno įvarčiai išvedė mūsų komanda į priekį, bet varžovai pasiduoti neketino ir atsakė dviem taikliais smūgiais.  Antro kėlinio pabaigoje R.Plepio įvartis vėl grąžino vilniečiams minimalią persvarą. Trečiajame kėlinyje komandos nesugebėjo pelnyti įvarčių ir lietuviai šventė pergalę minimaliu skirtumu 3:2.
Antroje dvikovoje iniciatyvą perėmė šeimininkai ir per pirmąjį kėlinį pelnė net tris įvarčius be atsako. Antrajame kėlinyje rezultatą sušvelnino R. Marcinkevičius, o trečiajame kėlinyje dar vienas jo įvartis sumažino skirtumą iki minimumo. Tačiau baltarusiai surengė dar vieną pavojingą ataką, padidino persvarą ir pelnytai šventė pergalę.

Kartu į Baltarusiją vyko ir „Geležinis vilkas 2000“ ekipa, kuri Soligorske sužaidė dvejas draugiškas rungtynes su vietos komanda.
Soligorsko ekipa Baltarusijos čempionate žaidžia aukštesnėje A grupėje („Geležinis vilkas 2000“ dalyvauja B grupėje).
Abejas rungtynes vilniečiai pralaimėjo vienodu rezultatu – 4:5