Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" iškovojo vieną pergalę, tačiau neišvengė pralaimėjimo

"Geležinis vilkas" iškovojo vieną pergalę, tačiau neišvengė pralaimėjimo

2013-01-20
Vilniuje šį savaitgalį vyko Baltarusijos atvirojo jaunimo ledo ritulio čempionato rungtynės.
Į sostinę atvyko Kijevo „Kremenčug“ komanda, kurį šiuo metu užsitikrino II-ą vietą čempionato turnyrinėje lentelėje.

Penktą vietą turnyro lentelėje užimantys lietuviai turėjo puikią progą atsirevanšuoti ukrainiečiams, kuriems spalio mėnesį du kartus nusileido Kijeve.

Pirmoje dvikovoje pergalę rezultatu 4:3 (1:0; 3:1; 0:2) iškovojo lietuviai. Pirmus du kėlinius jie diktavo varžovams savo žaidimą, tačiau ukrainiečiai lengvai pasiduoti neketino ir trečiajame kėlinyje sumažino skirtumą iki minimumo.

Įvarčius komandai pelnė R.Bazys, E.Boroška, S.Gorelis, K.Falkas, I.Četvertakas.

Antrą dvikovą laimėjo ukrainiečiai 4:2 (3:1; 1:1; 0:0).

Pirmajame kėlinyje pirmieji į priekį išsiveržia lietuviai, (S.Gorelio įvartis po tikslaus E.Boroškos perdavimo), tačiau triumfuoja neilgai – tą pačią minutę varžovai atsako greita kontrataka ir įvarčiu. Dar du įvarčius ukrainiečiai pelnė kėlinio pabaigoje.

Antrajame kėlinyje žaidimas vyko apylygis ir tik 36-ą rungtynių minutę „Kremenčug“ ekipa nuginkluoja lietuvių vartininką D.Žukovą.  38-ą rungtynių minutę po tikslaus I.Četvertako perdavimo įvartį įmuša E.Boroška, tačiau dar labiau sušvelninti rezultatą lietuviams nepavyko.

Kitas šio čempionato rungtynes „Geležinis vilkas“ žais sausio 26-27 dienomis Minske, kur susitiks su vietos SDIUŠOR ekipa.