Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" grįžta iš Baltarusijos tik su viena pergale

"Geležinis vilkas" grįžta iš Baltarusijos tik su viena pergale

2013-03-18
Kovo 17 – 18 dienomis “Geležinis vilkas” jungtinė komanda Minske sužaidė dar dvejas Baltarusijos jaunimo čempionato rungtynes. Šį kartą lietuviai susitiko su Minsko “Dinamo” ekipa.
Pirmose rungtynėse po dramatiškos ir atkaklios kovos po bulitų serijos nusileidome varžovams rezultatu  5:6 (1:2; 2:1; 2:2; 0:1).
Komandos vartus saugojo D.Usovas, įvarčius komandai pelnė D.Bisturys – 2; D.Četvertakas, I.Četvertakas, R.Bazys – po 1.
Minsko “Dnamo” ekipos vartininką nesėkmingai nuginkluoti bandė D.Nomanovas, E.Protčenka, T.Mizaras.

Antras rungtynes lietuviai pradėjo veržliai ir ryžtingai,  pirmame kėlinyje pelnė 2 įvarčius be atsako, antrame kėlinyje baltarusiai mėgino atsirevanšuoti siųsdami ritulį į G.Juškaičio saugomus vartus, tačiau lietuviai nenusileido ir taikliu smūgiu susigrąžino didesnę persvarą. Trečiajame kėlinyje abi komandos pelnė po vieną įvartį ir rungtynės baigėsi rezultatu 4:2 (2:0; 1:1; 1:1) lietuvių naudai.
Antrose rungtynėse įvarčius pelnė E.Boroška, E.Protčenka, D.Bisturys, R.Bazys.

Sekančios Baltarusijos čempionato rungtynės turėjo vykti kovo 30 – 31 dienomis su Gardino ekipa, tačiau dėl  Pasaulio jaunių (U-18) ledo ritulio čempionato šios rungtynės bus nukeltos. Rungtynių datą ir laiką būtinai pranešime vėliau.