Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas" Baltarusijos čempionate kovojo su Mogiliovu

"Geležinis vilkas" Baltarusijos čempionate kovojo su Mogiliovu

2013-02-17
“Geležinis vilkas“ ekipa dalyvaujanti Baltarusijos atvirajame jaunimo ledo ritulio čempionate šį savaitgalį Vilniuje sužaidė dvejas rungtynes su Mogiliovo OCOR komanda.

Pirmajame susitikime aktyvesnį žaidimą rodė baltarusiai, pirmajame kėlinyje jiems pavyko pelnyti du įvarčius be atsako. Antrajame kėlinyje R.Bazio ir I.Četvertako taiklūs smūgiai grąžino lietuviams viltį laimėti, tačiau greitai varžovai atsako dar vienu taikliu įvarčiu. Mūsų žaidėjai taip ir nerado galimybių pralaužti varžovų gynybos ir nusileido rezultatu 2:3 (0:2; 2:1; 0:0).

Antrą dvikovą laimėjo lietuviai rezultatu 6:3 (1:0; 2:1; 3:2) aikšelėje pademonstruodami puikų komandinį žaidimą. Įvarčius pelnė I.Četvertakas, D.Nomanovas - po 2 įv.,D.Bisturys, E.Protčenka – po 1 įv.

Baltarusijos jaunimo čempionato turnyro lentelėje Mogiliovo OCOR ledo ritulininkai yra laipteliu aukščiau už lietuvius ir turėdami savo sąskaitoje 37 taškus užima 5-ą vietą. „Geležinis vilkas“ ekipa su 36 taškais kol kas yra 6-oje vietoje.  Čempionato lyderė – Minsko „Junost“  ekipa (66 taškai sąskaitoje).

Vasario 23-24 dienomis „Geležinis vilkas“ Vilniuje susitiks su Gomelio SDIUŠOR klubu.