Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas 2003" namo parsivežė dvi pergales

"Geležinis vilkas 2003" namo parsivežė dvi pergales

2013-10-21
„Geležinis vilkas 2003“ komanda dalyvaujanti Baltarusijos atvirajame vaikų ledo ritulio čempionate šį savaitgalį žaidė Soligorske ir iškovojo dvi pergales.

Vilniečiai laimėjo abu susitikimus 3:2 ir 7:4, nors rungtynės vyko pagal skirtingus scenarijus. Pirmoje dvikovoje pirmas kėlinys baigėsi sausu rezultatu 0:0, lietuviams pavyko įmušti pirmąjį įvartį tik antro kėlinio viduryje. Prasidėjus trečiajam kėliniui dar du taiklūs smūgiai padidino persvarą iki 3 įvarčių ir beveik visą trečią kėlinį lietuviai pirmavo rezultatu 3:0. Tačiau kėlinio pabaigoje varžovai sugebėjo sušvelninti savo atsilikimą iki minimumo.

Antrosiose rungtynėse jau 5-tą rungtynių minutę lietuviai pelnė pirmą įvartį, o netrukus ir dar du. Šeimininkai atsakė vienu taikliu smūgiu ir kėlinys baigėsi rezultatu 3:1. Antrajame kėlinyje žaidimas buvo apylygis, abi komandos pelnė po 3 įvarčius, trečiajame kėlinyje ir vėl pasižymėjo lietuviai, 37-tą rungtynių minutę pasiuntę įvartį į varžovų vartus.