Titulinis » Naujienos » "Geležinis vilkas 2003" - dar dvi įtikinamos pergalės!

"Geležinis vilkas 2003" - dar dvi įtikinamos pergalės!

2014-03-21
Kovo 20-21 dienomis Vilniaus Akropolio ledo arenoje buvo sužaistos dar dvejos Baltarusijos atvirojo vaikų ledo ritulio čempionato rungtynės.
Vilniaus „Geležinis vilkas 2003“ komandos žaidėjai susitiko su savo pogrupės lyderiu – Bresto ODIUSŠ ekipa.

Pirmosiose atkakliose rungtynėse lietuviai palaužė svečius tik paskutiniajame kėlinyje ir šventė pergalę su minimalia persvara:  4:3 (1:1; 2:1; 1:1). Tris įvarčius savo komandai pelnė J.Šusterovas, vieną  - D.Lenkovskij.

Antroji dvikova pateikė staigmeną gausiai susirinkusiems žiūrovams: per pirmąją rungtynių minutę „Geležinis vilkas“  ledo ritulininkai sugebėjo įmušti net 3 įvarčius į varžovų vartus ir toliau iniciatyvos iš savo rankų jau nebepaleido. Į Bresto komandos vartus pasipylė įvarčių lietus, iki 35 rungtynių minutės šeimininkai  smeigė net 11 įvarčių ir tiktai paskutinėmis rungtynių minutėmis baltarusiai atsakė 2 taikliais smūgiais.
Antros dvikovos rezultatas 11:2 (5:0; 3:0; 3:2)
Įvarčius pelnė: R.Plepys – 4; M.Dumčius – 2; T.Balkus, K.Fedorovičius, A.Seniut, E.Misiuk, J.Šusterovas po 1.

Kitos Baltarusijos čemionato rungtynės bus sužaistos balandžio 4-5 dienomis Vilniaus Akropolio ledo arenoje. Sostinėje svečiuosis Bobruisko komandos ledo ritulininkai.