Titulinis » Naujienos » "Geležinio vilko" dešimtmečiai Minske iškovojo dvi pergales

"Geležinio vilko" dešimtmečiai Minske iškovojo dvi pergales

2015-11-17
LRK "Geležinis vilkas" informacija
 Pirmą kartą atvirajame Baltarusijos vaikų čempionate dalyvauja Vilniaus ledo ritulio mokyklos "Geležinis vilkas" U-10 komanda.

Šios amžiaus grupės komandos suskirstytos geografiniu principu į Rytų bei Vakarų pogrupius. Vakarų pogrupyje, kur varžosi vilniečiai, dalyvauja 9 komandos, o Rytų - 8.

Čempionatas vyks turais,o po to pajėgiausios abiejų pogrupių komandos kovos atkrintamosiose varžybose.

Pirmasis turas savaitgalį vyko Minske, kur rungtyniavo keturios U-10 amžiaus grupės ekipos. Baltarusijos sostinėjė "Geležinis vilkas" sužaidė trejas rungtynes, iš kurių dvejas laimėjo ir vienerias pralaimėjo.

Vilniečiai 15:5 įveikė Brestą, 20:4 - Pružanų VJSM bei 3:12 nusileido Minsko VJSMOR. Visas tris pergales pasiekė šeimininkai, kurie 12:4 įveikė Brestą bei 18:0 Pružanų VJSM. Be to, Brestas 21:2 nugalėjo Pružanų VJSM.

Po pirmojo turo vilniečiai su dar trimis komandomis Vakarų pogrupyje dalijasi 2-5 vietomis.

Sugrįžęs iš Minsko "Geležinio vilko" U-10 komandos treneris Andrėjus Klimovecas papasakojo apie varžybas: "Skirtingai nei NVLRL pirmrnybėse, atvirajame Baltarusijos vaikų čempionate žaidžiami du kėliniai po 25 minutes. Vienu metu vienoje aikštės pusėje prieš tuos pačius varžovus žaidžia vienas penketukas, o kitoje aikštės pusėje - kitas. Abiejų penketų pelnyti įvarčiai sudedami ir taip fiksuojamas bendras komandos rezultatas. Pirmasis turas parodė, kad galime siekti neblogų rezultatų, Šios varžybos jauniesiems ledo ritulininkams itin naudingos, nes rungtyniaujant su pajėgiais varžovais žaidėjai greičiau tobulėja."