Titulinis » Naujienos » „Geležiniam Vilkui U80“ pirmasis pralaimėjimo kartėlis: ledo ritulininkai nusileido „Vilkams“

2016-10-26
 Spalio 24 d. Vilniuje ledo ritulio sirgaliai rinkosi stebėti akistatos tarp „vilkų“. Optimistiška pergale prieš Trakų „Galvę“ čempionate startavęs „Geležinis Vilkas U80“ gavo pirmąją skaudžią pamoką: rezultatu 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) nusileido patyrusiems „Vilkų“ ledo ritulininkams.

Aukštai kartelę užsikėlusios „Geležinio Vilko U80“ komandos ryžtas pirmajame kėlinyje buvo itin didelis: žaidimas buvo dinamiškas, puolėjai dažnai, tačiau nerezultatyviai, atakavo priešininkų vartus, o traumas patyrę keli puolėjai tuoj pat grįždavo į aikštę tęsti kovos. Tačiau to nepakako. Kėlinio viduryje „Geležinio Vilko U80“ vartininkas nesulaikė „Vilkų“ puolėjo Nikolajaus Nogtevo sviesto ritulio.

Antrojo kėlinio metu žaidimo sąlygas vėl diktavo čempionato senbuviai „Vilkai“. Tuo tarpu „Geležinio Vilko U80“ komandai niekaip nepavyko palaužti kietos oponentų gynybos, o prasiveržę prie vartų nesugebėjo pergudrauti „Vilkų“ vartininko Boleslavo Konopackio. „Vilkai“, pasinaudoję priešininkų klaida ir sužaidę daugumoje, pelnė antrąjį to vakaro įvartį (Anatolijus Jermakovas po Andrejaus Jakuševo perdavimo).

Paskutiniajame kėlinyje „Geležinio Vilko U80“ gretose pasijuto nuovargis. Komanda nesugebėjo susitelkti rezultatyviam puolimui, tačiau taškų nepelnė ir „Vilkai“. Tiek antrojo, tiek trečiojo kėlinių metu „Geležinis Vilkas U80“ turėjo keletą progų pelnyti įvarčius žaidžiant daugumoje (per tą laiką „Vilkai“ ant baudų suolelio praleido 10 min.), tačiau pastarieji atlaikė spaudimą net žaidžiant formatu trys prieš penkis.

„Vilkų“ komandoje pasižymėjo Nikolajus Nogtevas, Anatolijus Jermakovas (1 įvartis), Andrejus Jakuševas (1 perdavimas).