Titulinis » Naujienos » Gardino COR ir Elektrėnų SSM pasidalino po pergalę

Gardino COR ir Elektrėnų SSM pasidalino po pergalę

2013-02-12
NVLRL informacija
Baltarusijoje taip pat įvyko ir U-16 amžiaus grupės rungtynės tarp Gardino COR jaunimo ir Elektrėnų SSM komandos. Pirmasis susitikimas po pratęsimo ir bulitų serijos baigėsi Elektrėnų SSM naudai rezultatu 5:6 (0:1, 2:0, 3:4), tačiau antrąjį susitikimą laimėjo Gardino COR ekipa rezultatu 4:2 (1:0, 3:1, 0:1).

Per pirmąjį susitikimą Elektrėnų SSM komanda pirmus du kėlinius atsiliko nuo varžovų vieno įvarčio persvara. Trečiajame kėlinyje paskutiniąją minutę elektrėniškiai išlygino rezultatą, taip parodydami varžovams, kad tikrai nepasiduos. Įkvėpti vilties laimėti jie bandė mušti įvarčius į varžovų vartus per pratęsimą, tačiau nesėkmingai, bet lemtingąjį galutinį bulitą pelnė T. Vitkauskas, taip atnešdamas savo komandai pergalę.

Antrasis šių komandų susitikimas nebuvo toks įtemptas. Baltarusiai ramiai ir rezultatyviai žaisdami išlaikė skirtumą. Komandų susitikimas pasibaigė Gardino COR naudai.

Gardino COR – Elektrėnų SSM 5:6 (0:1, 2:0, 3:4)

Gardino COR: A. Chomko 2, V. Gavrus, V. Čučman ir V. Bogdej po 1 įvartį.
Elektrėnų SSM: T. Vitkauskas ir V. Bučys po 3 įvarčius.

Gardino COR – Elektrėnų SSM 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)

Gardino COR: V. Gavrus, V. Čučman, A. Chomko ir V. Bogdej po 1 įvartį.
Elektrėnų SSM: E. Šatavičius ir T. Vitkauskas po 1 įvartį.