Titulinis » Naujienos » Galingai trečią kėlinį sužaidusi „Energija“ įveikė „Hockey Punks“ ekipą

Galingai trečią kėlinį sužaidusi „Energija“ įveikė „Hockey Punks“ ekipą

2015-10-01
Trečiadienį Elektrėnų „Energijos“ ekipa po dviejų sezonų pertraukos sugrįžo į Nacionalinę Lietuvos ledo ritulio lygą (NLRL), o pirmose rungtynėse puikiai sužaidusi trečią kėlinį iškovojo įtikinamą pergalę.

Elektrėniškiai namuose 9:4 (2:2, 3:2, 4:0) sutriuškino pirmą pralaimėjimą patyrusius Vilniaus „Hockey Punks“ ledo ritulininkus.

Rungtynių pradžia žadėjo įnirtingą ir atkaklią kovą. Jau antrąją rungtynių minutę Algimantas Visockas (1:21) po Mindaugo Kiero ir Šarūno Suchomlino perdavimų išvedė „Hockey Punks“ į priekį (1:0). Nors praėjus šiek tiek daugiau nei minutei Modestas Kieras sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, tačiau „Energija“ nesugebėjo pasinaudoti pirmąja kiekybine persvara. Vos svečiams pradėjus žaisti pilna sudėtimi A.Visockas (5:00, Š.Suchomlinas, Valdas Pikčius) įmušė dar vieną įvartį ir padidino „Pankų“ persvarą iki dviejų - 2:0.

Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą - iš pradžių Laisvydas Kudrevičius (16:26, Dovydas Kulevičius, Aivaras Bendžius) įmušė pirmąjį „Energijos“ įvartį, o dar po trijų minučių A.Bendžius (18:59, L.Kudrevičius, D.Kulevičius) įmušė išlyginamąjį įvartį (2:2).

Antrame kėlinyje žiūrovai išvydo dar daugiau įvarčių. Kėlinio pradžioje „Hockey Punks“ į priekį išvedė Mindaugas Dauksevičius (23:51, Edvardas Ivankevičius), tačiau vos po pusę minutės Deividas Kazlauskas (24:22, Lukas Veželis, Aurimas Gaidauskas) įmušė trečią šeimininkų įvartį (3:3).

Pirmą kartą rungtynėse „Energija“ išsiveržti į priekį pavyko kėlinio viduryje, kurio metu A.Bendžius (32:36, D.Kulevičius) pasinaudojo kiekybine persvara ir įmušė antrąjį savo įvartį. Ritmą pagavę elektrėniečiai po Aimo Fiščevo (33:55, D.Kulevičius) tikslaus smūgio susikrovė dviejų įvarčių pranašumą (5:3).

Pačioje kėlinio pabaigoje „Pankai“ taip pat sugebėjo pasinaudoti kiekybine persvara - Donatas Dirginčius (39:58, Šarūnas Kuliešius, M.Kieras) įmušė įvartį ir sušvelnino atsilikimą iki vieno - 4:5.

Trečiasis kėlinys jau priklausė šeimininkų ekipai. Daugiau jėgų išsaugoję „Energijos“ ledo ritulininkai kėlinio pradžioje po A.Bendžiaus (43:06, D.Kulevičius, Petras Nausėda) ir Edvino Boroškos (43:34, Karolis Kubilius, A.Fiščevas) tikslių smūgių per mažiau nei 30 sekundžių padidino pranašumą iki trijų įvarčių - 7:4. Įpusėjus kėliniui Ugnius Čižas (48:16, D.Kulevičius) dar kartą nuginklavo varžovų vartininką, o skirtumas tapo triuškinantis - 8:4. Rungtynėms artėjant į pabaigą Danielius Nomanovas (57:52, P.Nausėda) įmušė devintąjį šeimininkų įvartį, o „Energija“ iškovojo triuškinančią pergalę.

Visas rungtynes „Energijos“ vartus gynė Nicholas Nabuurs, o „Hockey Punks“ komandoje - Artūras Pavliukovas.

Kitas rungtynes „Energija“ žais spalio 8-ą dieną su Elektrėnų ESSM-2000 ekipa, o „Hockey Punks“ spalio 6-ą susitiks su Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkais.