Titulinis » Naujienos » Fantastiškas rungtynes sužaidęs A.Bendžius atvedė „Energiją“ į pergalę

Fantastiškas rungtynes sužaidęs A.Bendžius atvedė „Energiją“ į pergalę

2014-10-13
Sportas.lt informacija
21-erių metų Elektrėnų „Energijos“ puolėjas Aivaras Bendžius sužaidė geriausias sezono rungtynes, o daugkartinė Lietuvos čempionė Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynėse savo arenoje 3:2 (2:0, 0:2, 1:0) įveikė Soligorsko „Shakhter-2“ ekipą.

Pirmasis kėlinys „priklausė“ Elektrėnų komandos puolėjui A.Bendžiui. Du įvarčius įmušęs puolėjas (0:43 ir 11:31 min.) išvedė „Energiją“ į priekį rezultatu 2:0, bet antroje rungtynių dalyje „Shakhter-2“ atsitiesė. Po tikslių Nikolajaus Mirončiko (27:18) ir Viktoro Artiušenkos (28:44) smūgių rezultatas tapo lygus – 2:2.

Paskutiniame kėlinyje svečių gynybai vėl daugiausiai problemų kėlė A.Bendžius. Sužaidus kiek mažiau nei 44 min. (43:48) puolėjas išnaudojo kiekybinę persvarą ir pelnė jau trečiąjį savo įvartį. Kaip paaiškėjo vėliau, šis tikslus smūgis buvo pergalingas.

Po du rezultatyvius perdavimus A.Bendžiui atliko Mindaugas Kieras, Andrius Židkovas ir Vytautas Jagelavičius. „Energijos“ vartus visas rungtynes gynė Donatas Žukovas.

A.Bendžius prieš „Shakhter-2“ įmušė daugiau įvarčių nei per pirmąsias 8 rungtynes, kuriose puolėjas du kartus nuginklavo varžovų vartininkus.

Sportas.lt primena, kad pirmąsias šių komandų tarpusavio rungtynes sekmadienį Elektrėnuose rezultatu 6:2 (3:0, 3:1, 0:1) laimėjo svečiai iš Soligorsko.

„Energija“ (15 tšk.) turnyrinėje lentelėje tarp 11 klubų liko 9-oje vietoje, o „Shakhter-2“ (20 tšk.) rikiuojasi 7-oje pozicijoje.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais spalio 17-18 dienomis svečiuose su Žlobino „Metallurg-2“ ledo ritulininkais (23 tšk.), užimančiais 2-ą vietą.