Titulinis » Naujienos » "Eurocash" triuškino kalingradiečius

"Eurocash" triuškino kalingradiečius

2013-02-28
NVLRL informacija
Išvykoje Vilniaus „Eurocash“ žaidėjai sutriuškino Kaliningrado FNK jaunimą rezultatu 2:12 (0:2, 1:5, 1:5) ir 2:8 (1:2, 1:3, 0:3).

Tiek pirmas, tiek antras komandų susitikimas buvo vilniečių naudai. Lengvai pradėję rungtynes jie žaidė taip visus kėlinius. Pirmų rungtynių metu negavę nei vienos baudos minutės vilniečiai nuolatos atakavo namų komandos vartus ir pirmosios varžybos pasibaigė įtikinama vilniečių pergale.

Antrasis susitikimas prasidėjo kalingradiečių taikliu įvarčiu. Tačiau jų laimė tęsėsi neilgai. Vilniaus „Eurocash“ komanda, kurioje žaidė taip pat ir U-10 priklausantys žaidėjai, toliau triuškino varžovus. Šį kartą, kiek mažesniu rezultatu 2:8, vilniečiai laimėjo.

Kaliningrado FNK – Vilniaus „Eurocash“ 2:12 (0:2, 1:5, 1:5)

Kaliningrado FNK : V. Mordovin 2 įvarčiai.
Vilniaus „Eurocash“ : M. Grinius 5, L. Washco, A. Silinas, R. Plepys po 2, A. Misiukas 1 įvartis.

Kaliningrado FNK – Vilniaus „Eurocash“ 2:8 (1:2, 1:3, 0:3)

Kaliningrado FNK : L. Griženkov ir V. Mordovin po 1 įvartį.
Vilniaus „Eurocash“ : V. Jokubynas 2, A. Misiukas, R. Plepys, L. Washco, M. Grinius, T. Mažulis ir A. Silinas po 1 įvartį.