Titulinis » Naujienos » E.Rybakovo rezultatyvus perdavimas padėjo „HC Lida“ išplėšti pratęsimą

E.Rybakovo rezultatyvus perdavimas padėjo „HC Lida“ išplėšti pratęsimą

2016-01-28
Apmaudų pralaimėjimą pajėgiausioje Baltarusijos ledo ritulio lygoje „Extraliga“ patyrė Lydos „HC Lida“ komanda, kuri ketvirtadienį svečiuose po pratęsimo 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) nusileido Mogiliovo „HC Mogilev“ ekipai.

Svečių gretose žaidęs lietuvis Edgaras Rybakovas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie antrojo komandos įvarčio, po kurio „HC Lida“ išplėšė pratęsimą. Puolėjas taip pat 5 kartus smūgiavo į varžovų vartus ir užsidirbo 2 baudos min.

„HC Lida“ į priekį išvedė Maksimas Valkovas (4:52 min.), bet dar pirmajame kėlinyje Vladislavo Kovalevičiaus (6:51) ir Vitalijaus Gorbačiovo (19:29) įvarčiai persvėrė rezultatą „HC Mogilev“ naudai. Pusiausvyrą atstatyti sugebėjo Aleksandras Zacharenka (52:11), tačiau iki pratęsimo pabaigos likus žaisti vos 4 sek. Vladislavas Seriakovas (64:56) pasinaudojo kiekybine persvara ir išplėšė šeimininkams pergalę.

E.Rybakovas per 25 šio sezono rungtynes įmušė 5 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„HC Lida“ (55 tšk.) autsaiderių grupėje nukrito į 2-ą vietą, o bendroje įskaitoje užima 8-ą poziciją. „HC Mogilev“ (35 tšk.) lenkia dvi ekipas ir rikiuojasi 10-a.