Titulinis » Naujienos » E.Rybakovas atliko pirmą rezultatyvų perdavimą šiame sezone

E.Rybakovas atliko pirmą rezultatyvų perdavimą šiame sezone

2015-11-12
Po pertraukos pratęstoje pajėgiausioje Baltarusijos ledo ritulio „Extraliga“ Edgaro Rybakovo atstovaujama Lydos „HC Lida“ komanda svečiuose 2:4 (0:2, 1:1, 1:1) nusileido Žlobino „Metallurg“ klubui.

Šeimininkams po įvartį pelnė Kirilas Nikulinas (9:26 min.), Arturas Kovrachas (15:45), Antonas Jelisejenka (22:55) bei Pavelas Daškovas (43:35). „HC Lida“ gretose įvarčiais pasižymėti pavyko tik Denisui Kirpičionokui (31:54 ir 41:39).

Puolėjas iš Lietuvos rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie pirmojo komandos įvarčio, kartą smūgiavo į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. E.Rybakovas per 7 šio sezono rungtynes įmušė 1 įvartį bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„HC Lida“ (20 tšk.) liko 8-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Metallurg“ (31 tšk.) tarp 12 ekipų užima 6-ą poziciją.