Titulinis » Naujienos » "Energijos" pergale prieš "Juodupę" finišavo reguliarusis sezonas (VIDEO)

"Energijos" pergale prieš "Juodupę" finišavo reguliarusis sezonas (VIDEO)

2017-03-07
Paskutinėse reguliaraus ledo ritulio čempionato rungtynėse Juodupės “Juodupė” antradienį Elektrėnuose net 2:9 (0:4, 0:3, 2:2) nusileido vietos “Energijai”.

Ši dvikova abiems klubams nieko nelėmė, o „Energija“ finišavo pasiekusi maksimalų rezultatą reguliariajame sezone – 20 pergalių iš tiek pat galimų. Tai jau trečias "Energijos" sezonas Lietuvos čempionate, kai klubas žygiuoja be pralaimėjimų.

Dvikovoje itin aktyviai reiškėsi „Juodupė“, o „energetikai“ atidavė iniciatyvą varžovams ir puikiai išnaudojo progas kontratakose. Vien pirmajame kėlinyje du įvarčius Elektrėnų klubas pelnė žaisdamas mažumoje, dar vieną pridėjo ir antrajame kėlinyje.

Galingai šias rungtynes sužaidė Aivaras Bendžius, kuris Elektrėnų klubui pelnė 4 įvarčius.

Tik paskutiniajame kėlinyje, kai rezultatas buvo 7:0, „Juodupei“ pavyko pralaužti varžovų gynybą, o „Energija“ ir šiame kėlinyje neliko be įvarčio mažumoje.

Abi klubai įvardijami kaip pagrindiniai pretendentai susitikti finale, serijoje iki trijų pergalių.

„Juodupė“ į varžovų vartus metė 33 kartus, „Energija“ atakavo 39 kartus.

Užėmę pirmąsias dvi reguliariojo čempionato vietas, abu klubai iškart pateko čempionato atkrintamųjų varžybų pusfinalį. „Energija“ kovo 12 d. 17 val. Elektrėnuose ir 14 d. 19 val. Rokiškyje ir, jei prireiks kovo 17 dieną susitiks su „Rokiškiu“. „Juodupė“ varžovą sužinos po ketvirtadienį prasidedančio dviejų Vilniaus klubų ketvirtfinalio.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“         20  20  0  0   0  182:50   60
2. Juodupės „Juodupė“           20  14  1  0   5  143:60   44
3. Vilniaus „Hockey Punks“      20  10  1  0   9  108:87   32
4. Rokiškio „Rokiškis“          20   9  0  1  10   74:74   28
5. Kauno „Tigrai“               20   4  0  0  16   62:166  12
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“  20   1  0  1  18   44:176   4