Titulinis » Naujienos » „Energijai“ nepavyko pasiekti revanšo prieš „Shakhter-2“

„Energijai“ nepavyko pasiekti revanšo prieš „Shakhter-2“

2014-11-09
Sportas.lt informacija
Antrą pralaimėjimą Baltarusijos aukščiausios lygos rungtynėse per dvi dienas patyrė daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“, kuri sekmadienį svečiuose 2:5 (0:1, 2:2, 0:2) turėjo pripažinti Soligorsko „Shakhter-2“ pranašumą.

Pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Ilja Letovas (15:01 min.), bet vos prasidėjus antrajam kėliniui Mindaugas Kieras (20:24) išlygino rezultatą, „Energijai“ žaidžiant penkiese prieš tris varžovus. Vėliau tiksliais smūgiais apsikeitė Vladislavas Belskis (29:51) ir Justinas Vėželis (32:53), o kėlinio pabaiga sėkmingiau susiklostė „Shakhter-2“ ekipai, kurią į priekį išvedė Aleksejus Daškevičius (38:45).

Dažnos „Energijos“ žaidėjų pražangos trečiajame kėlinyje apsunkino Lietuvos komandos galimybes išlyginti rezultatą, o tuo pasinaudoję šeimininkai po tikslaus V.Belskio (53:51) smūgio pirmą kartą įgijo dviejų įvarčių persvarą. 57-ąją minutę „Energija“ pagaliau įgijo kiekybinę persvarą, bet pasižymėti nesugebėjo, o pačioje rungtynių pabaigoje tašką padėjo Kirilas Aleinikovas (59:41), nuginklavęs Donatą Žukovą.

Šios dvi komandos sezono pradžioje žaidė dvejas rungtynes Elektrėnuose ir pasidalino po pergalę, o šeštadienį Soligorske šeimininkai šventė pergalę po baudinių serijos rezultatu 4:3 (2:2, 1:1, 0:0, 0:0, 1:0).

„Energija“ (22 tšk.) turnyrinėje lentelėje liko 8-oje vietoje, o „Shakhter-2“ (37 tšk.) tarp 11 komandų užima 4-ą poziciją.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais lapkričio 15-16 dienomis svečiuose su Novopolocko „Chimik-SKA-2“ (25 tšk.) klubu, kuris rikiuojasi 7-as.