Titulinis » Naujienos » „Energijai“ nepavyko dar kartą nugalėti jaunųjų Raubičių ledo ritulininkų

„Energijai“ nepavyko dar kartą nugalėti jaunųjų Raubičių ledo ritulininkų

2015-01-13
Baltarusijos aukščiausioje ledo ritulio lygoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose kovojanti daugkartinė Lietuvos čempionė Elektrėnų „Energija“ antradienį namuose 3:6 (1:2, 1:1, 1:3) neatsilaikė prieš Raubičių „Dinamo-Raubichi“ ekipą, kurioje rungtyniauja talentingiausi 1998 m. gimę Baltarusijos žaidėjai.

„Dinamo-Raubichi“ įvartį įmušė jau pirmosios savo atakos metu – 12-ąją rungtynių sekundę Nerijų Dauksevičių nuginklavo Fiodoras Pyškaila (0:12 min.). Kiek vėliau pusiausvyrą atstatė Dovydas Kulevičius (4:24), bet nepraėjus nė 2 min. svečiai vėl pirmavo po Jevgenijaus Tretjakovo (6:22) įvarčio.

Antrajame kėlinyje „Energija“ apmaudžiai praleido įvartį žaisdama daugumoje – pasižymėjo Jegoras Šarangovičius (26:11). Tiesa, netrukus elektrėniškiai pasinaudojo kiekybine persvara, kai jų atsilikimą sušvelnino Lukas Vėželis (27:53).

Pirmoje trečiojo kėlinio pusėje abi komandos apsikeitė įvarčiais – tiksliais smūgiais pasižymėjo J.Tretjakovas (46:39) ir Andrius Židkovas (49:01). Deja, kėliniui artėjant prie pabaigos elektrėniškiai vos per 10 sek. praleido 2 įvarčius ir taip praktiškai prarado viltis pakovoti dėl pergalės. Kiekybine persvara pasinaudojo Vladislavas Sokolovskis (57:08), o netrukus dar vieną įvartį pridėjo Vladislavas Chadarovičius (57:18).

Sportas.lt primena, kad pirmadienį Elektrėnuose „Energija“ šventė pergalę rezultatu 3:2 (2:1, 1:1, 0:0), o per dvi akistatas Raubičiuose ekipos pasidalino po pergalę – pirmajame mače 5:1 pranašesni buvo „Dinamo-Raubichi“, bet kitą dieną „Energija“ džiaugėsi pergale 3:2.

„Energija“ (38 tšk.) liko 9-oje turnyrinės lentelės vietoje, o „Dinamo-Raubichi“ (52 tšk.) ir toliau užima 7-ą poziciją tarp 11 klubų. Šiuo metu 8-oje vietoje, kuri dar garantuoja patekimą į atkrintamąsias varžybas, rikiuojasi Bresto „HC Brest-2“ (42 tšk.), bet ji yra žaidusi dvejomis rungtynėmis daugiau.

Artimiausias dvejas rungtynes „Energija“ žais sausio 19-20 dienomis svečiuose su beviltiška lygos autsaidere – Lydos „HC Lida-2“ (1 tšk.).